Дід Мороз теж платить податки. Як саме, розказали черкаські фіскали

Дід Мороз теж платить податки. Як саме, розказали черкаські фіскали

Як оподатковуються доходи Діда Мороза, Санта Клауса, Святого Миколая та інших осіб, які під час свят грають ролі казкових героїв, – повідомили в ДПС в Черкаській області.

Оподаткування здійснюється за нормами Податкового кодексу і залежить від статусу цих громадян.

Якщо надання таких послуг у межах підприємницької діяльності, податок сплачується залежно від обраної системи оподаткування — сплата єдиного податку чи включення до доходів загальної системи оподаткування. Також підприємницький статус такої фізичної особи має бути зазначений у договорі.

Новорічні персонажі, які працюють на корпоративних вечірках, дитячих святах або беруть участь у театралізованих виставах, що тривають напередодні та під час зимових канікул, які організовані юридичними особами чи приватними підприємцями, отримають свій заробіток за мінусом податку.

У разі отримання доходів, які не оподатковувалися при виплаті, всі «казкові герої» після свят зобов’язані завітати до податкової служби за місцем реєстрації та подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками звітного податкового року, а також сплатити до бюджету з отриманих доходів ПДФО за ставкою 18 % та 1,5 % військового збору.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.