«Мала Софіївка»: на Уманщині відкрили ще один парк нащадка Потоцького

Опубліковано: 26.12.2019
Мала Софіївка1

У селі Косенівка Уманського району завершилося будівництво парку «Мала Софіївка», створеного за проєктом учениць Косенівської школи Бучак Вікторії та Каріни, Козін Ольги і їхньої вчительки Колесник Лариси Василівни. Ініціатором облаштування парку є народний депутат України Антон Яценко.

Мала Софіївка2

«Мала Софіївка» у селі Косенівка стала шостим парком на окрузі, який збудували за підтримки Антона Яценка.

Мала Софіївка4

«Системно працюю над розбудовою міст і сіл округу, тому підтримав цей цікавий проєкт і щиро вдячний його ініціаторам! Відтепер всі відвідувачі оновленої історичної Софіївки та фентезі-парку «Нова Софіївка» мають змогу завітати ще й до «Малої Софіївки» та насолодитись її красою!», ― зазначив народний депутат на своїй сторінці у Facebook.

Мала Софіївка3

У ході розбудови парку «Мала Софіївка» було встановлено:

 • спортивний та дитячий ігровий майданчики;
 • огорожу навколо майданчика;
 • вхідну арку;
 • місток;
 • змійку-доріжку із колод та скеледром-місточок;
 • лавочки та перголи (лавочки з накриттям);
 • біотуалети;
 • контейнери та урни для сміття.
Мала Софіївка9

Крім того, територію парку «Мала Софіївка» розчистили від чагарників та побутового сміття, облаштували пішохідну дорогу з щебенево-піщаним покриттям та пішохідну доріжку з гравійно-піщаним покриттям.

Мала Софіївка5

Офіційне відкриття парку відбудеться навесні. З настанням тепла там висадять багаторічні квіти і садово-парковий газон.

Мала Софіївка6

За народними переказами, у Косенівці планував збудувати парк нащадок графа Потоцького. Через шалене кохання він виїхав до Парижа так і не реалізувавши задумане. Тож ідею будівництва парку вже у XXI столітті вдалося реалізувати Антону Яценку спільно з учнівським колективом та педагогом Косенівської школи.

Мала Софіївка7

Нагадаємо, що за ініціативи Антона Яценка в урочищі «Долинка» міста Христинівка створили нову зону відпочинку для дітей та дорослих. Також за підтримки парламентаря в Умані завершено перший етап реконструкції парку з робочою назвою «Хащі».

Мала Софіївка10

Крім того, народному депутату вдалося реалізувати проєкт оновлення парку «Подоський» у Монастирищі та парку родини Корфів у селі Синиця Христинівського району. Раніше Антон Яценко став ініціатором реконструкції парку імені Тараса Шевченка в Умані.

Мала Софіївка8

Джерело: 04744.інфо

No Comments

  Leave a Reply

  Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.