Зірковий уманчанин провів урок англійської в дитячій лікарні

Опубліковано: 26.12.2019
Зірковий уманчанин провів урок англійської в дитячій лікарні

Відомий телеведучий і артист стендапа, півфіналіст шоу “танцi з зiркамі” Володимир Остапчук запустив соціальний проект для дітей під назвою #ВоркшопиДобра, про це він повідомив на своїй Instagram-сторінці.

Як і минулого року, кожен місяць 2020 Володимир буде провідувати дітей, які перебувають на лікуванні в медичних установах Києва та інших містах України з воркшопами та інтерактивами від майстрів в різних жанрах, а сам з маленькими пацієнтами займеться англійською мовою.

Артист за освітою є вчителем англійської та навіть кілька років до початку кар’єри успішного ведучого викладав в школі.

На своїй Instagram-сторінці ведучий закликав приєднатися до свого проекту всіх, хто має бажання провести інтерактиви для дітей: ліплення з глини, орігамі, малювання, уроки вокалу, кулінарні або інші майстер-класи. З пропозиціями можна писати на пошту Володимиру: ostapchukworshops@gmail .com.

Зірковий уманчанин провів урок англійської в дитячій лікарні

– Друзі, проект #ВоркшопиДобра має місію – показати, що головне, що потрібно дітям – це не матеріальне, не подарунки, а увага і час, який ми проводимо разом, і ті позитивні, добрі емоції, що дарують життя!, – говорить Володимир Остапчук.

Наступна зустріч в рамках соціального проекту Володимира Остапчука запланована на лютий.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.