Відомий співак з Черкащини пройде детектор брехні

Відомий співак з Черкащини пройде детектор брехні

Завтра, 27 грудня, у новорічному випуску ток-шоу «Говорить Україна» буде розкрито невідомі подробиці життя відомого співака з Черкащини Олега Винника. У студії з’являться люди, чиї життя він змінив назавжди, буде розкрито подробиці його біографії та з’ясовано, яку магічну властивість мають поцілунки артиста, пише «Сьогодні».

Журналісти програми розшукали дівчину, життя якої дійсно змінилося після поцілунку Олега Винника.

– Олег поцілував мене на знімальному майданчику проєкту, в якому я працювала. Цю ідею мені запропонували колеги. В одному шоу, де був задіяний Винник, дівчата знали, якщо він поцілує, то скоро покличуть заміж. Я в це не вірила, але спробувала. Наприкінці робочого дня, Олег каже: «Де та дівчина, яка хоче вийти заміж?». Я підійшла, скромно підставила щічку, а він каже: «Ні, треба в губи». Поцілував – забула. Але пізніше я прийняла рішення, що йду з роботи, де багато проводила часу. Зареєструвалася на сайті знайомств і познайомилася в перші хвилини зі своїм майбутнім чоловіком, – каже Лілія.

Нагадаємо, що відомий співак з Черкащини Олег Винник виконав свою пісню «Мати каже правду» разом із учасницею десятого сезону «Х-Фактора» Еліною Іващенко.

Раніше ми писали, що у 2018 році відомого співака з Черкащини Олега Винника було номіновано на три премії M1 Music Awards. Тоді він переміг у номінації «Співак року».

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.