На Черкащині колишні ув’язнені вимагали мільйон гривень у підприємців (відео)

Опубліковано: 28.12.2019

Екологи чи рекетири? На Черкащині місцеві «борці за довкілля» ініціювали інформаційну кампанію проти підприємців, лякаючи населення екологічною катастрофою.

На Черкащині колишні ув’язнені вимагали мільйон гривень у підприємців (відео)

Та чи не одразу після звернень активістів підприємства проінспектували контролюючі органи. Тож за що у бізнесменів вимагали 50 тисяч доларів?

Як розповів потерпілий підприємець Сергій Буцько, попри те, що був накладений мораторій на інспекції, представники підприємства дали письмовий дозвіл на проведення позачергової перевірки з боку екологічної служби, санепідемстанції та МНС.

«Відбулися перевірки – виявлені незначні порушення, взагалі не пов’язані з цією так званою екологічною катастрофою. Самі ці горе-активісти ніде не працюють, я розумію, що жити за щось потрібно», – зазначає пан Сергій.

А тепер найцікавіше про псевдоактивістів. Наскільки вони знаються на екології – запитання відкрите, а от Кримінальний кодекс мали б вивчити непогано. Зважаючи на власне кримінальне минуле.

Як повідомив місцевий працівник поліції, ці особи неодноразово мали проблеми із законом. Зокрема, затримувалися за вчинення розбійних нападів, організовували групи, із застосуванням зброї вибивали неіснуючі борги у підприємців району.

Тож виявляється, що діяльністю благодійного фонду займаються колишні ув’язнені, які вже були покарані колись за подібну протиправну діяльність.

Подробиці – у відео «СтопКору»:

Джерело: Уманський МП

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.