Тальнівський районний інклюзивно-ресурсний центр забезпечили обладнанням для навчання дітей з особливими потребами

Опубліковано: 28.12.2019
інклюзивно-ресурсний центр Тальне2

Інклюзивно-ресурсний центр у місті Тальне забезпечено спеціальним обладнанням для навчання дітей з особливими потребами. Створити комфортні умови для розвитку та самовдосконалення вихованців центру вдалося за підтримки народного депутата України Антона Яценка.

«Хоча місто Тальне не входить до мого округу, вважаю допомогу дітям обов’язком кожної дорослої людини. Буду й надалі працювати в цьому напрямку та допомагатиму дітям», ― зазначив Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

На початку вересня цього року три кабінети інклюзивно-ресурсного центру у місті Тальне оснастили обладнанням для розвитку у дітей сенсорно-моторних здібностей, зокрема:

  • двома магнітно-маркерними дошками, які розвивають творчі здібності, тренують логічне мислення, підвищують рівень зацікавленості дітей до вивчення матеріалу;
  • інтерактивним модулем ― для перегляду презентацій та інших фото і відеоматеріалів.
  • документ-камерою, яка сприяє донесенню необхідної наочної інформації до учнів;
  • ламінатором, який забезпечує швидку і якісну ламінацію навчальних матеріалів (карток, посібників) та продовжує термін їх зберігання.

Завдяки цьому діти з особливими освітніми потребами віком від 4 до 18 років мають змогу відвідувати корекційно-розвиткові заняття з логопедом, практичним психологом та дефектологом, а також заняття з лікувальної фізкультури.

Адреса інклюзивно-ресурсного центру: місто Тальне, вулиця Соборна, 122а.

інклюзивно-ресурсний центр Тальне1

Нагадаємо, що раніше за підтримки Антона Яценка у містах Умань та Монастирище було встановлено інклюзивні дитячі майданчики для особливих дітей.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.