Антон Яценко привітав українців з Новим 2020 роком ― ВІДЕО

Опубліковано: 31.12.2019
Антон Яценко

Народний депутат України Антон Яценко привітав українців з прийдешнім Новим роком. Відеопривітання парламентар опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Антон Яценко зазначив, що 2019 рік був дуже непростим, проте йому за цей період вдалося досягнути значних результатів, зокрема:

– в Умані реконструйовано площу Соборності та Центральний парк;

– оновлено набережну Осташівського ставу;

– побудовано сучасний парк «Нова Софіївка», який вже став перлиною всієї України;

– реконструйовано історичну частину «Софіївки»;

– відремонтовано частину проблемних ділянок доріг тощо.

Крім того, у 2019 році за підтримки Антона Яценка було відкрито 20 сільських водогонів, а також відбулася низка інших покращень в Уманському, Христинівському та Монастирищенському районах.

«Цей рік, безумовно, став одним із вирішальних для розвитку регіону. Я дуже радий, що ми з вами пройшли цей шлях. Адже саме у 2019-му році, незважаючи на ситуацію в країні, нам вдалось подолати негативну тенденцію та досягти сталого і стабільного розвитку», ― зазначив Антон Яценко.

За словами народного депутата, 2019 рік був складним, але водночас дуже цікавим і корисним з точки зору досвіду та спільної роботи. Парламентар подякував всім за співпрацю в реалізації минулорічних проєктів та висловив сподівання щодо подальшої спільної роботи.

«У 2020-му році бажаю здоров’я, наснаги і достатку вам і вашим родинам і, звичайно ж, мудрості. Адже у 2020-му році відбудуться місцеві вибори і я впевнений, що наша команда зможе достойно представляти владу як в містах Умань, Христинівка, Монастирище, так і в обласній раді. Щастя всім, радості, достатку. Хай Господь у всьому допомагає! З Новим роком та Різдвом Христовим!», ― сказав Антон Яценко.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.