Яким буде Рік Білого Щура: поради та прогнози астрологів

Опубліковано: 01.01.2020

2020 рік відкриває дванадцятирічний цикл східного календаря. Це буде рік Білого Сталевого Щура. На сході ця тварина є символом багатства, чистоти, добробуту і доброчесності. Тому астрологи в один голос прогнозують успіх у всіх справах і починаннях.

Яким буде Рік Білого Щура: поради та прогнози астрологів

Яким буде Рік Білого Щура

Символом 2020 року за східним календарем є Білий Металевий Щур. Він – перший знак у східному календарі. Вважається, що поява Щура була не дуже чесною – він заліз на спину Бика і тим самим потіснив всі інші знаки в черзі. Стихія 2020 року – метал, його якість: завзятість, боротьба, стійкість, рішучість. Народженим під цим знаком притаманні боротьба за справедливість і твердий характер.

У китайській міфології щур є розумним, цілеспрямованим і терплячим. Він знає всі свої переваги і недоліки. Також покровитель року має відмінну пам’ять. Щур вміє легко прокласти свій життєвий шлях і ретельно аналізує кожен крок, без проблем виходячи зі складних ситуацій. Народжені в рік Щура цікавляться мистецтвом і духовними цінностями. Вони дуже вимогливі до себе і свого оточення.

Тотем 2020 року – білий колір, тому наступного року в головах будуть переважати світлі думки і чисті помисли.

Згідно зі східним календарем, в 2020 році варто проявити турботу про навколишній світ, наповнювати думки добром і робити безкорисливі вчинки. Щур досить ретельно підходить до свого і чужого життя, тому буде поважати право кожної людини.

Людина, яка хоче жити в мирі та злагоді в Новому році, повинна володіти позитивними якостями, бути розважливою і вміти долати перешкоди на своєму шляху. Весь рік обіцяє бути плідним, тому треба обов’язково при можливості купити квартиру, будинок або машину, якщо це є у ваших планах.

Рік Щура сприятливий для тих, хто хоче створити міцний шлюб. Також цей період вдалий для нових починань, переїздів і зміни роботи. Все, за що ви візьметеся, увінчається успіхом. Також, якщо ви перебуваєте з кимось у сварці, є хороша можливість, щоб помиритися і зміцнити дружні зв’язки.

У фінансовому плані покровителька року буде неабияк допомагати: рік буде багатим і грошовим. Щур подарує людям можливість побудувати кар’єру, піднятися на кращий рівень життя і досягти більшого визнання. Однак для того, щоб домогтися значних успіхів, доведеться досить багато працювати.

Багатьох лякає те, що приходить рік високосний, від нього чекають бід, катастроф і втрати рівноваги в житті. Насправді це не так. 2020-й – прекрасний період для будь-яких нових починань: від старту бізнесу до поповнення в родині.

Як зустріти Рік Щура

Господиня 2020 року – дуже охайне тварина, тому підготовку до новорічного свята потрібно починати з генерального прибирання. Особливу увагу приділіть вікнам: чим чистішими вони будуть, тим швидше підуть вгору ваші справи. Не забудьте вимити вхідні двері: чистий вхід у ваш будинок – запорука успіху і добробуту в новому році.

Білий Щур не любить зайвого мотлоху, тому викиньте всі непотрібні речі, які ви не використовували протягом усього року. Повірте, в Новому вони вам точно не знадобляться. Приведіть у порядок документи. Віддайте непотрібні книги, викиньте списані блокноти, прочитані журнали і газети. Зустрічайте 2020 рік у чистому будинку і з чистими думками.

Викиньте з дому весь непотріб – господиня року любить порядок.

Завдяки живому і товариському характеру, Щур завжди в курсі новин і встигає побувати скрізь, де тільки можна. Новий рік краще зустрічати веселою компанією, з друзями і близькими. Якщо є можливість – вирушайте в подорож, назустріч новим враженням і новорічним пригодам.

При зустрічі нового 2020 року особливу роль гратимуть слова і символи. Щур – тварина, що не має яких-небудь особливих географічних уподобань. Так що де зустрічати новий 2020 рік – вирішувати вам.

Єдине правило – новорічну ніч обов’язково треба провести разом із родиною. Якщо у вас є якісь розбіжності з близькими, постарайтеся вирішити їх до того моменту, як годинник проб’є 12 разів. Якщо ж зустрінете новий рік Щура в сварці чи з образою на серці, то символ нового 2020 року може вам це пригадати. Навіть у складній ситуації проявіть дипломатію, спробуйте знайти компроміс і обов’язково помиріться – господиня року оцінить ваші старання.

Джерело: Уманський МП

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.