Найменше на Черкащині заробляють митці і поштарі (статистика)

Опубліковано: 06.01.2020
Найменше на Черкащині заробляють митці і поштарі (статистика)

Рівень заробітної плати в області в установах, що займаються поштовою та кур’єрською діяльністю, не перевищував 62% від середнього рівня. Це найнижчий рівень заробітної плати на Черкащині. Подібна ситуація і у сфері творчості, мистецтва та розваг.

Найвища ж оплата праці в підприємтсвах, що займаються складським господарством, у сфері транспорту, у фінансовій та страховій діяльності, державному управлінні й обороні. Тут заробітна плата перевищила середній показник в 1,3 – 2,4 раза. Подібна ситуація в підприємствах, що займаються обов’язковим соціальним страхуванням, добувною промисловістю і розробленням кар`єрів, виробництвом хімічних речовин і хімічної продукції, виробництвом автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництвом основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів.

Загалом середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю працівників більше 10 осіб у листопаді 2019 р. становила 8 962 грн. Це у 2,1 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4 173 грн).

За інформацією ГУ статистики в Черкаській області.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.