В Умані відзначили найкращих боксерів

Опубліковано: 06.01.2020
В Умані відзначили найкращих боксерів

Уманська міськрайонна федерація боксу «АРЕС» та відділення боксу Уманської дитячо-юнацької спортивної школи визначили найкращих боксерів міста за підсумками 2019 року. П’ятеро спортсменів отримали грошові премії і кубки, – пише “Черкаський спорт”.

На святковий захід у залі боксу Уманської ДЮСШ прийшло близько 150 боксерів, батьків, запрошених гостей та любителів боксу з-поміж жителів міста. Кращими боксерами міста Умань визнано: Євгенія Овсяннікова, Анастасію Ковальчук, Дмитра Колісніченка, Сергія Швеця та Павла Тімощенка.

Також визначили кращих боксерів у вікових категоріях «Чоловіки до 22 років», «Молодь», «Юніори», «Юнаки» та інших номінаціях. Кращих уманських боксерів 2019 року нагородили грошовими преміями та іменними кубками. Також кубки отримали номінанти та найактивніші батьки боксерів.

Довідково: за підсумками 2019 року відділення боксу Уманської ДЮСШ здобуло 1 950 залікових очок. Серед вихованців дитячо-юнацької спортивної школи на сьогодні є чотири члени збірної України з боксу. У 2019 році спортсмени привезли до Умані 34 медалі з чемпіонатів та Кубків України (9 золотих, 11 срібних та 14 бронзових), а також 49 золотих медалей з чемпіонатів області у різних вікових категоріях. У 2019 році уманські боксери взяли участь у дев’яти Міжнародних турнірах, п’ять з яких пройшло за кордоном, а чотири – в Україні. Спортсмени брали участь у Чемпіонаті Європи серед чоловіків і жінок до 22 років, а також у п’ятнадцяти Всеукраїнських турнірах, дванадцяти чемпіонатах та Кубках України у різних вікових категоріях, тринадцяти навчально-тренувальних та навчально-оздоровчих зборах. За рік боксери з Умані виконали 23 розряди «кандидат у майстри спорту» та 28 перших розрядів.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.