В Умані жінка наїлася отруйних грибів

Опубліковано: 09.01.2020
В Умані жінка наїлася отруйних грибів

Державною установою «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюється моніторинг отруєнь дикорослими грибами у Черкаській області.

Так, 21.12.2019 р. зареєстровано випадок отруєння дикорослими грибами мешканки м. Умань внаслідок вживання грибів опеньок, заморожених, смажених, зібраних восени у лісі в Уманському районі.

Перші симптоми отруєння (слабкість, нудота, багаторазова блювота) з’явились вже на ранок наступного дня. Постраждала самостійно звернулась до Уманської центральної районної лікарні та госпіталізована до реанімації у важкому стані. Після проведеної дезінтоксикаційної терапії 23.12.2019 року хвора переведена до терапевтичного відділення лікарні, де наразі перебуває на лікуванні.

Фахівцями обласного лабораторного центру проведена роз’яснювальна робота з членами родини хворої. Інформація щодо отруєння грибами висвітлена в засобах масової інформації.

Про випадок отруєння грибами повідомлено Головне Управління Держпродспоживслужби в Черкаській області для застосування заходів в межах повноважень.

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.