Уманська місцева прокуратура відкрила кримінальну справу за фактом отримання 1,5 млн грн премій міським головою Умані Олександром Цебрієм, його заступниками і секретарями

Опубліковано: 10.01.2020

Продовжуємо інформувати вас про всім відомої справи щодо нарахування річних премій у розмірі 1,5 млн грн міському голові Умані Олександру Цебрію, його заступникам та секретарям. Це підтверджується рішенням № 2.2-72/7 «Про умови оплати праці», яке було прийнято 27 грудня 2019 року на позачерговій сесії Уманської міської ради. 09 січня 2020 року Уманською місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження по факту вчинення службовими особами Уманської міської ради кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу України – зловживання владою або службовим становищем. За інформацією Уманської місцевої прокуратури, яку вона опублікувала на своїй сторінці Facebook, міський голова та члени виконкому зловживаючи своїм службовим становищем, всупереч інтересам територіальної громади м. Умані, діючи умисно, з метою розпорядження бюджетними коштами на власну користь, отримали завищені премії до посадових окладів, чим спричинили тяжкі наслідки.

Наразі триває досудове розслідування в кримінальному провадженні, вживаються заходи щодо повного, всебічного та неупередженого дослідження всіх обставин вчинення кримінальних правопорушень та його закінчення в розумні строки.

Стан досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні перебуває на контролі Уманської місцевої прокуратури. Наша редакція сподівається, що корупційним діям керівництва Уманської міської ради буде надано відповідну правову оцінку згідно з Законом України. Довідка: санкція ч. 2 ст. 364 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Джерело: Уманська Місцева Прокуратура

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.