На Черкащині медики «швидкої» для самозахисту викликали поліцію

Опубліковано: 13.01.2020
На Черкащині медики «швидкої» для самозахисту викликали поліцію

Учора на Смілянщині медичні працівники, виконуючи свою роботу, наразилися на небезпеку. На виклику двох жінок в білих халатах чекали шестеро агресивних осіб і бійцівська собака.

В диспетчерську Смілянської станції швидкої медичної допомоги надійшов виклик «дуже погано жінці». Чоловік, який телефонував, не захотів пояснювати диспетчеру подробиць, відмовився надати номер телефону і поклав слухавку. Бригада виїхала за вказаною адресою. На місці їх ніхто не чекав, тому медики намагались втрапити у під’їзд, телефонуючи в інші квартири. Через деякий час до них вийшов п’яний чоловік і провів фахівців до квартири.

Щойно лікарі зайшли в квартиру, на них кинувся великий чорний пес бійцівської породи. Медики попросили прибрати собаку і зачинити її в якійсь із кімнат. Фельдшери пояснили, що бояться пса і ще раз попросили прибрати його до іншої кімнати. У відповідь почули лайку. Зрештою один із чоловіків таки прибрав собаку. Пацієнтка відмовилась від допомоги. В цей час один з чоловіків почав з силою виштовхувати медиків з квартири. Крім нього, в приміщенні було ще 5 агресивно налаштованих осіб. Тому одна з працівниць «швидкої», остерігаючись за своє здоров’я, натиснула «тривожну кнопку» і викликала поліцію.

Також фахівці Смілянської СШМД подали заяву до поліції про хуліганські дії з боку осіб, які викликали «швидку».

За інформацією КУ “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР”

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.