А ти отримав премію 200 000 грн? (ВІДЕО)

Премія Умань

У соцмережі Facebook опублікували відеоролик з приводу скандальної теми з нарахуваннм річних премій у розмірі 1,5 млн грн міському голові Умані Олександру Цебрію, його заступникам та секретарям. Тож викладаємо відеоролик та інформуємо вас про актуальні факти цієї справи.

Згадаємо, що 27 грудня 2019 року Уманська міська рада прийняла рішення № 2.2-72/7 «Про умови оплати праці» щодо нарахування річних премій у розмірі 1,5 млн грн міському голові Умані Олександру Цебрію, його заступникам та секретарям. І все це за так звані високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи.

Тож за рік міський голова Олександр Цебрій отримає премію у розмірі – 236 610 грн;

– перший заступник міського голови Сергій Клочко – 199 879 грн;

– заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Жанна Лозінська – 216 558 грн;

– заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Юлія Малішевська – 211 302 грн;

– секретар виконавчого комітету Уманської міської ради Любов Плотнікова – 214 551 грн;

– секретар міської ради Людмила Кирилюк – 198 627 грн.

Підтримали та проголосували за це рішення 19 депутатів міської ради.

І це в той час, коли у місті є багато невирішених проблем, такі як затримка зарплат лікарям, вчителям, вихователям, будинок культури розвалюється, лікарні та дитсадки перебувають у вкрай жахливому стані. У школах продовжуються побори, з батьків здирають гроші на ремонти, які з кожним роком зростають. Цей список можна прожовжувати.

Саме в цей складний для уманчан момент міському голові Олександру Цебрію, його заступникам та секретарям виписують 1,5 мільйона премій!

Для порівняння, середня заробітна плата лікаря за місяць становить – 4070 грн, медсестри – 3200 грн, вчителя – 5410 грн, вихователя та соцпрацівника – 4723 грн.

Ці спеціалісти ніколи не бачили в очі таких премій, як, наприклад, річна премія мера Умані – 236 610 грн.

Бо керівництво Уманської міської ради ВКРАЛО ЦІ ГРОШІ у ВАС, уманчани!

Для того, щоб заробити таку суму пересічному лікарю, звичайній медсестрі, простому вчителю, вихователю чи соцпрацівнику треба попрацювати від 4 до 6 років.

А Олександру Цебрію для того, щоб зірвати джекпот з премією треба всього лиш 1 РІК!

Напевно ніхто й не задумувався про те, які трудяги-трутні в Уманській міськраді. Замість вирішення проблем у місті, вони виписують собі півторамільйонні премії.

Як повідомила на сесії начальник бухгалтерської служби виконавчого комітету Уманської міської ради Людмила Філатова, 200 тисяч для міського голови – це не такі великі гроші.

Відомо, що 9 січня цього року Уманська місцева прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом вчинення службовими особами Уманської міської ради кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Зараз по цій справі триває досудове розслідування та з`ясовуться всі обставини вчинення кримінальних правопорушень.

Сподіваємось, що корупційним діям керівництва Уманської міськради буде надана правова оцінка відповідно до Закону України.

Тепер хай ці дармоїди повернуть 1,5 млн грн з премій до бюджету Умані та спрямують на розвиток міста.Уманчани заслуговують на найкращі умови життя та гідну заробітну плату.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.