Антон Яценко закликав провести позачергові місцеві вибори мера Умані

Усі депутати, які на позачерговій сесії Уманської міськради голосували за рішення № 2.2-72/7 «Про умови оплати праці» від 27 грудня 2019 року щодо за нарахування 1,5 млн грн премій міському голові Олександру Цебрію, його заступникам та секретарям, мають скласти депутатські повноваження.

“На мій погляд, в Умані потрібно провести позачергові місцеві вибори, аби відновити довіру людей” – написав на своїй сторінці у фейсбук народний депутат України Антон Яценко.
Адже до чиновників Уманської міськради є ряд претензій щодо їх дій, які містять ознаки корупційних діянь, а саме:

– «дерибан» комплексу нежитлових будівель тубдиспансеру. Його продали племіннику Сергія Клочка – Євгенію Коломійцю за ціною 10,3 млн грн, а перепродують за 96 млн грн;

https://www.youtube.com/watch?v=MTzdTshVkNk&feature=emb_title
– продаж нежитлових будівель та споруд насосної станції «Софіївки» директору ТОВ «Будкомплект Умань» Станіславу Кучеренку за 611 224 грн, а наразі здійснюється перепродаж за ціною 28,8 млн грн;
– ремонт 2-го та 3-го поверхів міської ради, особистого кабінету Олександра Цебрія та персонального входу в мерію.
https://www.youtube.com/watch?v=hjle94yxVZ8&feature=emb_title

Антон Яценко вважає, що позачергові місцеві вибори в Умані – це єдиний правильний вихід із ситуації, яка склалась сьогодні в місті і чим раніше вони будуть, тим краще для всіх уманчан, а також закликає мера Умані Олександра Цебрія та депутатів Уманської міської ради скласти свої повноваження. Після цього Верховна Рада України зможе оголосити про проведення позачергових місцевих виборів.

Антон Яценко закликав провести позачергові місцеві вибори мера Умані

Джерело: сторінка фейбук Яценко Антон

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.