Сам брешу і сам спростовую: Мер Умані Олександр Цебрій про те, хто ж насправді забезпечив Умань цілодобовим водопостачанням? (ВІДЕО)

Опубліковано: 19.01.2020

Жителі міста Умань уже 7-ий рік мають змогу користуватись  водою ЦІЛОДОБОВО. А починаючи з квітня 2019 року – споживають чисту і якісну питну воду.

Усім відомо, що вирішив цю проблему народний депутат України Антон Яценко, який протягом останніх років активно розвиває Умань.

Але нещодавно з приводу цієї теми у соцмережі Facebook було опубліковане так зване звернення мера Умані Олександра Цебрія, в якому він назвав народного депутата «потворою», заявивши, що він не має ніякого відношення до покращення Умані, в тому числі і до цілодобового водопостачання в місті.

Тож Антон Яценко прокоментував цю “гучну заяву” (поки що) мера на своїй сторінці у Facebook та детально прозвітував про свою роботу у питанні водозабезпечення Умані.

“Дуже добре, що мер цим своїм «зверненням» показав своє справжнє брехливе обличчя. Тому заради того, щоб уманчани насправді зрозуміли, хто насправді «потвора» і не має права керувати містом, буду коментувати” – написав парламентар.

Антон Яценко

Народний депутат згадав, що цілодобове водопостачання  в місті Умань було запущено у кінці жовтня 2013 року. Дійсно, навіть тоді з цього приводу відбувся святковий концерт, бо цю подію для міста важко переоцінити (до цього вода була в більшій частині міста лише 3-4 години на добу).

Антон Яценко наголосив, що цьому передував рік важкої роботи, бо проблема  вважалась невирішуваною.

У той час Цебрій не був ані мером, ані виконуючим обов`язки мера. Він був звичайним депутатом міськради і директором підприємства «Круїз-Авто». “Коли ми вирішували цю проблему, він ніякої участі, звичайно, у цьому не брав. Але як я і обіцяв, брехливу заяву мера спростує як він сам, так і його підлеглі” – прокоментував народний депутат.

Антон Яценко опублікував відеокоментарі, які стосуються водопостачання  в Умані:

  • У першій частині ситуацію коментує в 2017 році (пан Цебрій мер з 2015 року) вже директор КП «Уманьводоканал» пан Юрій Токарев, в якому він чітко підтверджує «хто зробив воду» (оригінал відео –за посиланням).
  • У другій частині вже сам Цебрій навесні 2019 року коментує і висловлює подяку Антону Яценку за вирішення проблеми очистки води, зокрема, за те, що йому вдалось залучити фінансування на встановлення установки по очищенню води.  Тепер вода влітку більше не іржава, а чиста (оригінал відео – за посиланням)

Як Ви бачите, все зрозуміло. Цебрій дуже хоче залишитись мером, щоб і надалі красти та жирувати за рахунок уманчан, тому він дуже мене боїться і готовий на будь-які низості заради збереження влади” – переконаний народний депутат.

Антон Яценко

На думку Антона Яценка,  всіх цебріїв, клочків, кирилюк і їх свиту потрібно гнати цих поганою мітлою.

Окрім того, парламентар повідомив, що темою наступного обговорення будуть фонтани, площа та набережна.

Нагадаємо, за ініціативи Антона Яценка в Умані було:

Джерело: сайт “Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.