ОБЕРЕЖНО! РОЗПРОДАЖ УМАНІ! Новий кримінальний ЗАШКВАР від мерії

10 січня Уманська місцева прокуратура відкрила кримінальне провадження по факту вчинення посадовими особами Уманської міської ради Черкаської області кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України.

ОБЕРЕЖНО! РОЗПРОДАЖ УМАНІ! Новий кримінальний ЗАШКВАР від мерії


Встановлено, що службові особи Уманської міської ради Черкаської області, шляхом зловживання своїм службовим становищем, всупереч інтересам територіальної громади м. Умані, спільно з керівництвом ТОВ «Дейрі глобал експертс», діючи умисно, за попередньою змовою групою осіб, з метою розпорядження комунальним нерухомим майном, приватизували шляхом викупу на аукціоні за заниженою вартістю комплекс будівель і споруд розташованих на земельній ділянці, площею 0,2162 га, що знаходиться по вулиці Малій Садовій в місті Умань.

До речі, це територія прилегла до усім відомого парку «Софіївка».


За інформацією інформованого джерела, занижена ціна продажу становила 3,3 млн грн, а перепродаж здійснюється за ціною 19,6 млн грн.


Як повідомила Уманська місцева прокуратура на своїй сторінці у Facebook, наразі триває досудове розслідування в кримінальному провадженні, вживаються заходи щодо повного, всебічного та неупередженого дослідження всіх обставин вчинення кримінальних правопорушень та його закінчення в розумні строки.
Стан досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні перебуває на контролі Уманської місцевої прокуратури.


Довідка: санкція ч. 3 ст. 191 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років


Нагадаємо, 9 січня 2020 року Уманською місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження по факту вчинення службовими особами Уманської міської ради кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу України – зловживання владою або службовим становищем.

А саме, міський голова та члени виконкому зловживаючи своїм службовим становищем, всупереч інтересам територіальної громади м. Умані, діючи умисно, з метою розпорядження бюджетними коштами на власну користь, отримали завищені премії до посадових окладів, чим спричинили тяжкі наслідки.


Як ми раніше повідомляли, розмір нарахованих річних премій мера Умані Олександра Цебрія, його заступників та секретарів становить 1,5 млн грн.

ОБЕРЕЖНО! РОЗПРОДАЖ УМАНІ! Новий кримінальний ЗАШКВАР від мерії
Міський голова Умані Олександр Цебрій виплатив собі та своїм заступникам премії на майже 1,5 млн грн за так звані високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.