Незабаром на Черкащині відновить свою роботу «Косарський спиртовий завод» (ВІДЕО)

Опубліковано: 24.01.2020
Незабаром на Черкащині відновить свою роботу "Косарський спиртовий завод" (ВІДЕО)

Уже в березні на Черкащині зможе відновити своє повноцінне функціонування підприємство «Косарський спиртовий завод», яке належить до Державного концерну «Укрспирт». Свого часу завод був закритий правлінням «Укрспирту» через те, що працівники не були задоволені діяльністю попереднього керівництва.  Саме це спричинило в подальшому конфлікт і з «Укрспиртом».

Першою продукцією спиртового заводу стала «Древ­­ньокиївська» горілка, лінію з виробництва якої введено в дію 1993 року. Згодом відбулося перепрофілювання підприємства на виготовлення спир­­ту із зерна. Від 2011 року підприємство спеціалізується на виробництві етилових спиртів вищого очищення «Екстра», «Люкс» та високоякісних горілчаних напоїв, відомих під торговельною маркою «Холодний Яр».

Незабаром на Черкащині відновить свою роботу "Косарський спиртовий завод" (ВІДЕО)

Керівник МПД ДП «Косарський спиртовий завод» Станіслав Радченко наголосив, що попри три роки простою підприємства, воно все ж відновить свою діяльність. Наразі триває робота над отриманням дозвільних документів, дія яких була завершена у попередні роки. За його словами, дозвільні документи будуть оформлені на наступні 5 — 6 років.

– У 2015 та 2016 роки, коли підприємство здійснювало роботу, тут працювали 170 працівників. На сьогодні на заводі залишилися до 100 осіб, оскільки багато працівників звільнилися. По-перше, ми маємо повернути не людей, а висококваліфікованих спеціалістів. Далі можна здійснити набір людей і провести навчання на робочі спеціальності, — зауважив Станіслав Радченко.

Варто зауважити, що косарська горілка завдяки неповторному смаку здобула широке міжнародне визнання. Зокрема, горілку «Холодний Яр» нагороджено призами «За технологію і якість» (Берлін, Німеччина), «За кращу торговельну марку та імідж» (Мадрид, Іспанія), «За якість» (Париж, Франція) та найвищою європейською нагородою за якість — мадридською Великою золотою медаллю.

Незабаром на Черкащині відновить свою роботу "Косарський спиртовий завод" (ВІДЕО)

Аби ознайомитися із нагальними проблемами заводу, на засідання керівництва завітав народний депутат України Олександр Завітневич.

– Ми повинні допомогти керівництву підприємства, яке забезпечить у майбутньому до 200 робочих місць. Тут є все необхідне обладнання, яке дуже добре зберіглося. Відновлення роботи спиртзаводу в Україні є дуже важливим фактором. Наприклад, підприємство «Косарський спиртовий завод» має свою успішну історію та міжнародні досягнення. Це одне із найкращих підприємств у галузі виробництва спирту. Всі пам’ятають славетну горілку «Холодний Яр», яку експортували до різних країн, — підкреслив Олександр Завітневич.

Він також зауважив, що відновлення роботи заводу зможе збільшити надходження до міського бюджету майже на 10 % та припинити процес еміграції населення.

Детальніше дивіться у відео:

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.