Обрано слоган області: Черкащина – місце сили

Черкащина

Протягом тривалого часу черкащани обирали слоган, який використають для майбутнього бренду області.

За результатами електронного голосування перемогу здобув слоган «Черкащина – місце сили». Про це повідомив Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА.

Згідно з результатами публічних консультацій, проведених Інститутом «Республіка», за слоган «Черкащина — місце сили» проголосувало 44,05% користувачів, «Черкащина – земля переможців» підтримало 15,07%, «Черкащина – тут починається Україна» 40,87% користувачів. Інформує Рідна Черкащина.

За задумом організаторів, суть слогану «Черкащина – місце сили” полягає у тому, що Черкащина — регіон, де все насичене історією, неймовірною силою та енергетикою. Тут сконцентровані ключові для української історії місця: батьківщина Тараса Шевченка, Чигиринщина, Холодний Яр, найбільше в світі поселення трипільської культури поблизу села Легедзино. Одне з семи чудес України — парк «Софіївка». Тут розташовувалася старовина країна «Артанія», легендарний острів Русь, найбільший в Європі буддійський храм «Білий Лотос», один із найстаріших дубів Європи з понад тисячорічною історією, потужний Дніпро, каньйони яким два мільярди років, унікальні храми та замки. Черкащина – в самому центрі України. Вона з’єднує Північ і Південь, Схід і Захід.

Піддубний

Черкащина – земля сильних духом людей, що доводять історії життя Тараса Шевченка, Богдана Хмельницького, холодноярців, козаків. Тут народився Іван Піддубний шестиразовий чемпіон світу з греко-римської боротьби, що став символом незламної сили українського народу. Рід братів Кличків також походить з Черкащини. Саме тут живуть люди, які творять дивовижне, яскраве майбутнє. Історія, місця, події, люди – це наша сила, яка нікуди не зникає. Вона є і буде. Черкащина – місце сили!

Варто зазначити, що слоган «Черкащина – місце сили» буде взятий за основу для подальшої роботи над створенням брендингу області.

Софіївка

Нагадаємо, у квітні 2019 року за ініціативи народного депутата України Антона Яценка було оновлено історичну “Софіївку” та побудовано багатоярусний світлодинамічний комплекс водоспадів “Тризуб Посейдона”.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.