«Завжди треба вибирати справу до душі, щоб потім не «втрачати» себе»: як живе і творить єдиний черкаський дівочий рок-гурт (ВІДЕО)

Опубліковано: 28.01.2020
"Завжди треба вибирати справу до душі, щоб потім не "втрачати" себе": як живе черкаський дівочий рок-гурт (ВІДЕО)

Черкаський рок-гурт «Time» було засновано у 2010 році. Зараз до його складу входять: Анастасія Жупинас, Інна Шуландт, Каріна Орел та Юлія Мохуренко. За час існування гурту дівчата вже встигли відіграти понад 120 концертів на Черкащині, також вони є одним із найбільш гастролюючих рок-гуртів регіону. В ексклюзивному інтерв’ю для «ВиЧЕрпно» вокалістка дівочого рок-гурту «Time» Анастасія Жупинас розповіла про головну «родзинку» гурту та плани на майбутнє.

– Коли у гурту виник задум підкорити сцену?

– «Задуму» підкорити сцену у нас не виникало. Ми просто займалися і продовжуємо займатися тим, що нам подобається. Без музики в нашому житті вже ніяк, і справа полягає не в амбіціях. Я впевнена, що в майбутньому ми обов’язково досягнемо успіху, якщо будемо й надалі так наполегливо працювати.

– Розкажіть про склад гурту. Чи зазнав він змін від початку створення?

– Звісно! Від того складу, що був у 2010 році, залишилася тільки наша гітаристка Інна Шуландт. З 2015 року граємо вже в такому складі, як зараз. Проте до цього в нас часто відбувалися зміни. До речі, я зараз пишу серію постів про нашу історію. Її можна знайти на сторінках гурту в Instagram та Facebook.

"Завжди треба вибирати справу до душі, щоб потім не "втрачати" себе": як живе черкаський дівочий рок-гурт (ВІДЕО)

– Чому вибрали саме таку назву для гурту?

– Назву «Time» ми вибрали випадково. Це сталося в школі під час перерви. У назві немає ніякого прихованого підтексту. Що ж Ви хотіли від дітей, яким виповнилося 11 років? Але назва нам подобається, тому змінювати її не хочемо.

– Хто створює тексти ваших пісень? Звідки черпаєте натхнення?

– Я створюю тексти. Часто пишу вірші, тому матеріалу в нас достатньо. Натхнення – підступна штука, краще його не чекати, а просто брати й робити щось. Воно з’явиться вже в самому процесі творчості.

– Яка пісня з репертуару гурту користується найбільшим попитом серед слухачів? 

– Важко сказати, адже в усіх людей різні смаки. На мою думку, найпопулярнішою піснею є «Не Спиняй». На неї ми зняли кліп, головним героєм якого став АТОвець з Черкащини Вадим Мазніченко. Відео набрало 16 тисяч переглядів на «Facebook» та 9 тисяч переглядів на YouTube. Історія цієї пісні дуже зворушлива, тому байдужим до неї не залишився ніхто. У пісні йде мова про людину, яка знайшла у собі сили для нової боротьби і повноцінного життя. Зараз Вадим живе у Черкасах і допомагає ветеранам АТО. Ми познайомились з ним на фестивалі нескореної нації “Холодний Яр” і, коли вирішили знімати кліп, одразу запропонували йому головну роль.

– Розкажіть, у чому полягає головна «родзинка» вашого гурту?

– Найпомітніша родзинка полягає в тому, що ми – єдиний дівочий рок-гурт у Черкасах. У музиці ми ще шукаємо свій оригінальний та неповторний стиль, тому тут не можна сказати напевно. Наприклад, у першому альбомі всі пісні будуть абсолютно не схожі одна на одну, але в якому напрямку нам захочеться творити далі – покаже час.

– Для вас музика – це захоплення чи робота?

– Музика – це те, що робить нас щасливими. Зараз ми всі працюємо за своїми спеціальностями, але, коли приходимо на репетиції, то забуваємо про буденність та негаразди. Якщо подумати, то зараз музика знаходиться на рівні захоплення, але ми прагнемо до того, щоб зробити це заняття нашою основною діяльністю.

– Як зберегти свій унікальний стиль виконання і не загубитися серед інших гуртів?

– Потрібно завжди бути чесним із собою і робити те, що тобі справді до вподоби. Завжди треба вибирати справу до душі, щоб потім не думати, що ти «втрачаєш» себе.

"Завжди треба вибирати справу до душі, щоб потім не "втрачати" себе": як живе черкаський дівочий рок-гурт (ВІДЕО)

– Які вправи для голосу виконуєте?

– Постійно ходжу на заняття з вокалу, а вдома щодня роблю вправи на дихання. Завела собі трекер звичок, де фіксую регулярність виконання подібних вправ. Це необхідно для того, що не розслаблятися, бо якщо це стається, то відразу стає важче співати.

– Розкажіть про плани рок-гурту на майбутнє.

– З найголовнішого – випустити альбом до травня. Зараз активно над цим працюємо. Також плануємо зняти третій кліп. Цього року ми вже випустили кліп на пісню «Фінал». Це не просто пісня, а історія про любов, сповнену болем, смутком і невиправданими надіями. Любов, яка не приносить нічого, окрім розбитого серця й заплаканих спустошених очей.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.