Антон Яценко вимагає, щоб мер Умані повернув вкрадений тубдиспансер у власність міста (ВІДЕО)

Опубліковано: 29.01.2020
Антон Яценко вимагає, щоб мер Умані повернув вкрадений тубдиспансер у власність міста (ВІДЕО)

Продовжується обговорення корупційних діянь мера Умані Олександра Цебрія та його першого заступника Сергія Клочка.

У своєму відеоблозі народний депутат України Антон Яценко розкрив детальні факти щодо розкрадання тубдиспансеру у місті Умань.

Зокрема, наприкінці 2019 року – на початку 2020 року «два клептомани» Олександр Цебрій та Сергій Клочко вкрали туберкульозний диспансер за адресою: вулиця Мала Садова, 16 і Мала Садова, 19, що неподалік парку «Нова Софіївка».

Як зазначив Антон Яценко, оборудка була проведена за ціною 12 385 333 грн 33 коп підприємству «Профелектро», в якому директором є Шевчук Костянтин Миколайович і власником є родич пана Клочка – Коломієць Євгеній Миколайович.

Перше приміщення, площею 1, 0777 га, на вулиці Мала Садова, 16 викуплено за 12 385 333 грн 33 коп, а друге приміщення на вулиці Мала Садова, 19, площею 0, 252 га – викуплено за 724 800 грн.

Після того, як за цю суму було викуплено приміщення, вони виставили його на перепродаж. Перше – за 3 млн $, тобто, якщо порахувати, це близько 75 млн грн, а друге – за 785 тисяч, а це приблизно 20 млн грн.

Фактично місто на оборудці цих двох товаришів втратило 83 млн грн. Наразі з приводу цього питання відкрито кримінальне провадження.

«Я, звичайно, робитиму все можливе, в тому числі й публічно, щоб повернути вкрадене майно у власність міста. Але хочу зазначити, що це цинізм, коли ви приходите в школу, дитячий садочок, а вас просять скинутись на ремонт, харчування дітей, поки ці два товариші фактично грабують місто» – прокоментував Антон Яценко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Парламентар повідомив, що наступного разу буде говорити про вкрадену насосну станцію та «віджим» перукарні в місті, а також про вкрадені гроші на котлах і багато іншого.

«Я дуже хотів би, щоб уманчани зайняли принципову громадянську позицію. Вірю в те, що ми виб’ємо цю злочинну банду зі своїх крісел і в місті буде влада, яка дійсно дбає про людей. Будемо боротись. Дякую всім за увагу! РЕПОСТ!!!» – зауважив народний депутат.

Нагадаємо, за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи 27 грудня 2019 року на позачерговій сесії Уманської міської ради було прийнято рішення № 2.2-72/7 «Про умови оплати праці» щодо нарахування річних премій у розмірі 1,5 млн грн міському голові Олександру Цебрію, його заступникам та секретарям. Зокрема, річна премія міського голови Олександра Цебрія – 236 610 грн, а першого заступника міського голови Сергія Клочка – 199 879 грн.

Джерело: Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.