УВАГА! В Умані поширився сміттєвий вірус, або куди дивиться мер міста Олександр Цебрій?

Жителі Умані занепокоєні санітарним станом міста. Вони масово викладають фото сміттєзвалищ, які знаходяться на території міста. Мешканці вимагають організувати роботу комунальних і санітарних служб для приведення всієї території міста в належний стан.
Про це повідомляють у групі «РІО УМАНЬ».
На цю ситуацію відреагував і народний депутат України Антон Яценко.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook парламентар звернувся до міського голови Умані Олександра Цебрія.

Антон Яценко зауважив, що на його адресу надходять масові звернення від жителів міста з проханням допомогти вирішити питання невивезення сміття.

У своєму зверненні він закликав міського голову зайнятись виконанням своїх прямих обов`язків та терміново вжити всіх необхідних заходів для приведення міста у порядок. А також зазначив, що між поїздками на гоночних автомобілях, зйомками роликів і стрибками з парашутом, а також іншими вельми цікавими заняттями, у Олександра Цебрія просто немає часу займатись благоустроєм міста, виконувати свої безпосередні обов’язки.

«Якщо ці сміттєзвалища не будуть прибрані протягом 3-х днів, тоді приберемо ми спільно з уманчанами і принесемо це сміття у Ваш чистий, затишний і ВІДРЕМОНТОВАНИЙ кабінет, а також у кабінет Вашого першого заступника Сергія Клочка і секретаря Уманської міської ради Кирилюк Людмили», – наголосив Антон Яценко.

Нагадаємо, нещодавно уманчани скаржились у соціальних мережах на проблеми зі світлом. Зокрема, повідомляли, що у районі Зарембова декілька разів на тиждень вимикають світло без попередження.

Джерела:
https://www.facebook.com/umanrio/posts/1609814195826188?__tn__=-R
https://www.facebook.com/umanrio/photos/a.617392415068376/1610664382407836/?type=3&theater
https://www.facebook.com/umanrio/posts/1608193989321542?__tn__=-R

SOS.Знову Умань. Знову центр міста. Знову стихійне звалище. Умань, провулок Молокова.

Posted by РИО Умань on Friday, 31 January 2020

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.