УВАГА! В Умані поширився сміттєвий вірус, або куди дивиться мер міста Олександр Цебрій?

Опубліковано: 31.01.2020

Жителі Умані занепокоєні санітарним станом міста. Вони масово викладають фото сміттєзвалищ, які знаходяться на території міста. Мешканці вимагають організувати роботу комунальних і санітарних служб для приведення всієї території міста в належний стан.
Про це повідомляють у групі «РІО УМАНЬ».
На цю ситуацію відреагував і народний депутат України Антон Яценко.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook парламентар звернувся до міського голови Умані Олександра Цебрія.

Антон Яценко зауважив, що на його адресу надходять масові звернення від жителів міста з проханням допомогти вирішити питання невивезення сміття.

У своєму зверненні він закликав міського голову зайнятись виконанням своїх прямих обов`язків та терміново вжити всіх необхідних заходів для приведення міста у порядок. А також зазначив, що між поїздками на гоночних автомобілях, зйомками роликів і стрибками з парашутом, а також іншими вельми цікавими заняттями, у Олександра Цебрія просто немає часу займатись благоустроєм міста, виконувати свої безпосередні обов’язки.

«Якщо ці сміттєзвалища не будуть прибрані протягом 3-х днів, тоді приберемо ми спільно з уманчанами і принесемо це сміття у Ваш чистий, затишний і ВІДРЕМОНТОВАНИЙ кабінет, а також у кабінет Вашого першого заступника Сергія Клочка і секретаря Уманської міської ради Кирилюк Людмили», – наголосив Антон Яценко.

Нагадаємо, нещодавно уманчани скаржились у соціальних мережах на проблеми зі світлом. Зокрема, повідомляли, що у районі Зарембова декілька разів на тиждень вимикають світло без попередження.

Джерела:
https://www.facebook.com/umanrio/posts/1609814195826188?__tn__=-R
https://www.facebook.com/umanrio/photos/a.617392415068376/1610664382407836/?type=3&theater
https://www.facebook.com/umanrio/posts/1608193989321542?__tn__=-R

SOS.Знову Умань. Знову центр міста. Знову стихійне звалище. Умань, провулок Молокова.

Posted by РИО Умань on Friday, 31 January 2020

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.