“Не побажав і ворогу”- ведучий із Уманщини шокований відвертостями своєї “екс”

Опубліковано: 01.02.2020
“Не побажав і ворогу”- ведучий із Уманщини шокований відвертостями своєї “екс”
Фото з мережі

Ексдружина відомого уманчанина Олена Войченко розповіла про складне життя із зіркою. Вона емоційно відповіла на його пост і натякнула на зради чоловіка. Остапчук у своїх соціальних мережах зазначає, що він шокований із відвертостей своєї колишньої.

– Я ніколи б не хотів, щоб особисті відносини двох обговорювала вся країна. Хоча я і медійна людина, є зона безпеки, за якою починаються сценарії ток-шоу, взаємних обвинувачень та інших жахіть. А цього я б не побажав і ворогу, – говорить він.

Усі 5 місяців, як пише ведучий, він мовчав з приводу розлучення і досі вважає, що від такого найбільше постраждають діти. Проте Володимир розуміє і навіть виправдовує такий емоційний вчинок Олени.

– Це жіноча образа і злість, – коментує шоумен, – Тому що ми знайомі з 17 років, тому що ми були разом майже 14 років і, можливо, вона ще не звикла до нового статусу і самостійного життя. Тому і вирішилась на відчайдушний крок.

Остапчук тепло відкликається про 12 років подружнього життя з Войченко і дякує їй за головне – за чудових дітей. Говорить, що і надалі зберігав би холоднокровність, але його поставили в умови, коли він змушений заговорити.

– Я щиро жалкую про те, що мільйони вплутані у складні відносини двох – смакують, перемивають кістки і потирають руки усі хейтери.
Але я попрошу не робити поспішних висновків, – Володимир анонсував, що готовий відповісти на всі питання найближчим часом.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.