На Черкащині створили “Мама-клуб”

Опубліковано: 02.02.2020
На Черкащині створили “Мама-клуб”

За словами організатора золотоніського клубу, психолога Ольги Котюн, учасниками «Мама-клубу» можуть бути тата, дідусі, бабусі, мами – усі, хто займається вихованням дітей. Сюди можна завітати цілою родиною. Навіть якщо нікуди подіти малечу, можна брати її із собою: доки дорослі осягатимуть «наукові» ази, за дітворою доглянуть. 22-го січня у затишному приміщенні Центру соцдопомоги в Золотоноші відбулося перше засідання «Мама-клубу».

Про це інформує “Золотоноша.сіті”.

Зустрічі проходять на безкоштовній основі, у теплій дружній атмосфері. Як розповіла Ольга Миколаївна, у планах – запрошувати на діалог спеціалістів: юристів, психологів, гінекологів, педіатрів, терапевтів, дієтологів. Піонером стала досвідчений педіатр Олена Луганська. Її поради, розповіді, консультації дуже сподобалися учасникам зустрічі. Вони зауважили: «Лікар у кабінеті, і лікар під час бесіди – зовсім різні люди». Олена Анатоліївна – розкута, привітна і зацікавлена, детально зупинилися на конкретному питанні. Задоволення від спілкування у такому невимушеному форматі отримала й сама лікарка. Вона охоче погодилася зустрічатися хоч щотижня.

Головна мета, яку переслідують організатори, «розбавити» життя мам, особливо «декретниць», які обмежені у спілкуванні, зробити його цікавішим, багатограннішим, розширити коло знайомств, збагатити знання домашніх вихователів досвідом спеціалістів, отриманим з перших вуст.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.