Уманську центральну районну лікарню забезпечили витратними матеріалами, тонометрами та хірургічними інструментами (ВІДЕО)

Опубліковано: 04.02.2020

Протягом жовтня 2019 року Уманську центральну районну лікарню було забезпечено витратними матеріалами, тонометрами та хірургічними інструментами.

Вирішити це питання вдалось за підтримки народного депутата України Антона Яценка, який за останні роки багато допомагає лікарні необхідними інвентарем.

Зокрема, лікарня отримала:

➡144 коробки медичних матеріалів для стерильного використання, серед яких медичні маски для хворих, респіратори для медичного персоналу, перев`язувальні та шовні матеріали, рукавички, матеріали для крапельниць, одноразовий одяг для персоналу, бахіли, шапочки, бинти, пластирі, пов’язки, зонди, катетери, медичні дозатори та пластикові ємності тощо.

➡2 набори хірургічних інструментів, до якого входять затискачі та ранорозширювачі. Інструменти використовуються у приймальному відділенні.

➡2 упаковки тонометрів – приладів для вимірювання тиску, які передали на терапевтичне відділення.

«Завдяки Антону Володимировичу травматологічний пункт приймального відділення у повному обсязі забезпечили перев’язувальним матеріалом, шовний матеріалом, масками для хворих, респіраторами для медиків», – прокоментував виконуючий обов’язки завідувача приймального відділення Олександр Сушко.

Такі оновлення дають змогу забезпечити якісну та своєчасну медичну допомогу пацієнтам.

Медичні матеріали було розподілено по всіх відділеннях лікарні.

Як зауважив Антон Яценко, він продовжить допомагати лікарням та дбатиме про здоров`я людей.

Нагадаємо, нещодавно за підтримки Антона Яценка Уманську міську лікарню було забезпечено багатофункціональними ліжками та іншим медичним інвентарем.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.