Слуга народу порекомендував розрахуватись за газ собакою. Реакція депутатів.

Опубліковано: 06.02.2020

Гучного суспільного резонансу набула новина про висловлювання народного депутата від фракції “Слуга народу” Євгенія Брагара.

Адже в прямому ефірі телеканалу “112 Україна” він запропонував пенсіонерці продати собаку елітної породи, щоб оплатити платіжку за газ.

4 лютого в кулуарах Верховної Ради України журналістка Анна Стешенко поцікавилась у народних депутатів, що вони думають з цього приводу.

Висловився щодо ситуації, яка виникла, і народний депутат України Антон Яценко.

Як зазначив парламентар, він коментує своє ставлення до Євгенія Брагара і до тих, хто привів таких як він до влади. Адже, на жаль, справа не лише в цьому депутаті, він просто відображає всю вертикаль влади.

Відеоблог щодо абонплати за газ

Нещодавно одне політичне лайно з мандатом народного депутата порадило пенсіонерці продати собаку, щоб оплатити рахунки за газ.4 лютого в кулуарах Верховної Ради України, у відеоблозі журналістки Анни Стешенко, відкоментував своє ставлення до нього і до тих, хто привів таких до влади.Спостерігаючи картину роботи Парламенту, починаючи з серпня 2019 року і до сьогодні, вважаю, що люди погарячкували. І було б дуже правильно провести позачергові вибори.Розумію, що це було б добре для країни.Не варто плутати серіал «Слуга народу» з реальним життям..#АнтонЯценко #Україна #ВерховнаРадаУкраїни #газ #абонплатазагаз #транспортуваннягазу #доставкагазу #справедливітарифи

Posted by Яценко Антон on Wednesday, 5 February 2020

«Спостерігаючи картину роботи Парламенту, починаючи з серпня 2019 року і до сьогодні, вважаю, що люди погарячкували. І було б дуже правильно провести позачергові вибори. Розумію, що це було б добре для країни», – зауважив Антон Яценко.

Підсумовуючи, народний обранець порадив не плутати серіал «Слуга народу» з реальним життям.

Нагадаємо, на Житомирщині люди влаштували акцію протесту і спалили платіжки за газ.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.