Команда КВН «Син Маминої Подруги» на фестивалі «Ліга Сміху» в Одесі

Опубліковано: 10.02.2020

Команда КВН факультету агрономії Уманського національного університету садівництва «Син Маминої Подруги» стала учасником фестивалю «Ліга Сміху» в Одесі. Велика честь відкривати сезон 2020 лягла на відповідальні плечі учасників команди, а теплий і приємний прийом залу додав виступу азарту та драйву. Редактори також позитивно відреагували на молоду команду, зауваживши те, що в них, без сумніву, є потенціал.

Також на «синів маминої подруги» чекали нові корисні знайомства з іншими командами-учасниками фестивалю, спілкування з зірками телевізійної Ліги та тренерами. Кожен день перебування в Одесі був сповнений шалених емоцій і незабутніх вражень.

Команда КВН «Син Маминої Подруги» на фестивалі «Ліга Сміху» в Одесі

З творчим запалом, великим багажем досвіду, бажанням розвиватися та працювати над собою команда повернулася в своє рідне місто. Але на цьому їх діяльність не закінчилась і право на відпочинок ніхто не давав, адже попереду ще багато роботи і головне – фінал.

Тож чекайте команду «Син Маминої Подруги» на сцені МБК ім. Ю. Смолича на фінальній грі Кубку Гумору 11 квітня. Там точно буде на що подивитися!

Команда КВН «Син Маминої Подруги» на фестивалі «Ліга Сміху» в Одесі

Дяченко Анна, член ради студентського самоврядування факультету агрономії,

учасниця команди КВН «Син Маминої Подруги»

Джерело : Hromadske

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.