На Черкащині запрацював “Мама клуб”

Опубліковано: 10.02.2020
На Черкащині запрацював “Мама клуб”

Клуб для жінок запрацював у Золотоніському центрі соцдопомоги. Заснувала його завідувачка відділення дитячої реабілітації та голова громадської організації “Жіночий простір” Ольга Котюн. Уже було дві зустрічі: одна з лікарем-педіатром, інша з психологом. Про це повідомляє “Суспільне“.

Як налагодити довірливі стосунки з дітьми – тема останньої зустрічі “Мама клубу”, розповідає його засновниця Ольга Котюн. І додає – вона сама мама трьох дітей, тому розуміє необхідність існування місця, де можна було б обговорити проблеми, поділитися досвідом або ж просто провести час разом за творчістю.

– Мама, яка весь час перебуває з дитиною – губиться. Вона розчиняється в цій дитині і її, як особистості, немає. А особливо, якщо вона сама. У неї немає часу зупинитися і задуматись: “Які в мене потреби, що я хочу?” У Золотоноші жінкам немає куди звернутися, тому й виникла ідея створити таку організацію і працювати у такому напрямку, – каже Ольга Котюн.

На Черкащині запрацював "Мама клуб"

У якості спікера, запросили фахівця центру безоплатної вторинної правової допомоги Тетяну Жалобну.

– Ми поспілкувались про відповідальність батьків, про права дітей, про дотримання батьківських обов’язків. Як показує практика і та кількість звернень, які до нас надходять ̶ дуже багато батьків порушують права дітей, – говорить Тетяна Жалобна.

Учасниця клубу Інна Скорик на одній із зустрічей “Мама клубу” виготовила прикрасу. До цього центру жінка приходить із донькою, яка має аутизм. Доки соцпрацівники займаються із дитиною, каже Інна, вона разом із іншими мамами знаходить собі заняття.

– По-перше, це самореалізація, мотивація не сидіти на місці. Я від цього отримую велике задоволення, – говорить жінка.

Учасниця клубу Інна Скорик

– Я навчилася тут, як будувати відносини, як правилньо вирішити конфлікт. Усе це я вчилася вже тут. Наче вже й не молоді, а дуже багато чого не вміємо та не знаємо, – додає учасниця “Мама клубу” Ольга Пугач.

Зустрічі “Мама клубу” відбуваються в Золотоніському центрі соцдопомоги раз на тиждень.

– Частина батьків завдяки тому, що їхні можуть тут перебувати, пішли на роботу. Частина батьків, в силу захворювань дітей, такої змоги не мають. І, звичайно, коли людина довго перебуває вдома – багато чого втрачає. Тому з’явилась необхідність допомогти цим мамам, – директорка Золотоніського центру соціальної допомоги Людмила Неліна.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.