Підлітки Черкащини вже цьогоріч зможуть отримувати паспорт та ідентифікаційний код одночасно

Опубліковано: 10.02.2020
Підлітки Черкащини вже цьогоріч зможуть отримувати паспорт та ідентифікаційний код одночасно
фото з мережі

14-річні громадяни України будуть отримувати паспорт та ідентифікаційний код одночасно. Всі ці персональні дані міститимуться на ID-картці. Потрібно лише особисто звернутись до територіального підрозділу Державної міграційної служби чи Центру надання адміністративних послуг за місцем проживання.

Отримання паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційного коду) зараз є окремими процедурами. Це означає, що підліткам та їхнім батькам потрібно двічі збирати документи, приходити і до підрозділу Державної міграційної служби чи ЦНАП, і до Державної фіскальної служби, та витрачати свій час на черги. Нова послуга ID-14 буде доступною вже цього року.

Послугу можна оформити не пізніше, ніж через місяць після досягнення 14 років. Документи будуть готові через 20 робочих днів після звернення. Ця послуга безкоштовна для всіх, хто отримує паспорт громадянина України вперше 

Тепер не потрібно окремо оформлювати документ з ідентифікаційним кодом. Проте за бажання ви можете отримати окремий документ – номер облікової картки платника податків.

За інформацією із пресслужби Міністерства цифрової трансформації України

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.