Поблизу Умані пікетувальники перекрили рух міжнародною трасою

Опубліковано: 11.02.2020
Поблизу Умані пікетувальники перекрили рух міжнародною трасою

Поблизу Умані пікетувальники перекрили рух міжнародною трасою М-05 Київ – Одеса, вимагаючи внормувати заходи з габаритно-вагового контролю на дорогах та забезпечити їх неухильне виконання.

Про це повідомляє “Укрінформ” з покликанням на Facebook заступника голови Черкаської облдержадміністрації Дмитра Ляшова

– Пост “Умань”, 210 км. Траса М-05, зібралось близько 100 мітингувальників, які організували мирну акцію з вимогою внесення змін до законодавства щодо габаритно-зважувального контролю. Наразі переходять дорогу через пішохідний перехід. Працівники патрульної поліції провели з мітингувальниками бесіду щодо періодичного пропуску автомобілів та забезпечують безпеку заходу, – зазначив Ляшов.

Він оприлюднив копію офіційного сповіщення про проведення акції. У документі вказано, що акція триватиме з 11.00 до 18.00 11 лютого, а за рішенням зборів може бути оголошена безстроковою.

Поблизу Умані пікетувальники перекрили рух міжнародною трасою

Вимоги мітингувальників: навести законність в сфері контролю та дотримання норм вантажних перевезень, встановити стаціонарні сертифіковані ваги для цілодобового габаритно-вагового контролю, забезпечити відеофіксацію їх роботи та можливих фактів перешкоджання зважуванню, прийняти закон про тристоронню відповідальність за порушення норм (з боку відправника вантажу, перевізника і отримувача).

Заступник голови ОДА зазначив, що тримає ситуацію на особистому контролі.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.