У 2020-му році буде повністю відремонтована дорога від Умані до Черкас, яка проходить через Уманський район

Опубліковано: 11.02.2020

На Уманщині триває ремонт доріг. Зокрема, дороги Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань (траса «Умань-Черкаси»), яка є однією з найпроблемніших.

Про це повідомив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, який протягом тривалого часу системно працює над вирішенням питання ремонту цієї траси.

Антон Яценко зазначив, що неодноразово звертався до Кабінету Міністрів України, Міністерства інфраструктури України, Укравтодору щодо виділення фінансування на ремонт зазначеної дороги. Окрім нього, зверталися й інші народні депутати, у тому числі Сергій Рудик.

У 2019 році було відремонтовано такі проблемні ділянки дороги «Умань-Черкаси»:

у селі Доброводи протяжність відремонтованого шляху становить 5 км. Крім того, було відремонтовано міст через річку Ревуха, довжиною 12 м.

у селі Гереженівка відремонтовано 3 км дороги через міст та укріплено узбіччя.

«Наразі радий повідомити, що у 2020 році буде відремонтовано дві проблемні ділянки дороги по трасі Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань, що знаходяться в межах Уманського району, а саме ділянка дороги від села Доброводи до села Легедзине – 8,5 км, а також ділянка між селами Доброводи та Гереженівка – 5 км», – прокоментував парламентар.

Таким чином, буде повністю відремонтована дорога від Умані до Черкас, яка проходить через Уманський район.

Народний обранець повідомив, що й надалі працюватиме в цьому напрямку та робитиме все можливе для вирішення проблеми ремонту доріг.

Нагадаємо, Антон Яценко є співавтором Закону №1763-VIII від 17.11.2016 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі» (про Дорожній фонд). Це дозволило у декілька разів збільшити фінансування на ремонт доріг в цілому в Україні і безпосередньо в Черкаській області. В тому числі, 35% коштів державного дорожнього фонду тепер спрямовуються на ремонт доріг місцевого значення.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.