Особлива дівчинка з Умані підкорила гірську вершину

Опубліковано: 12.02.2020
Особлива дівчинка з Умані підкорила гірську вершину

7-річна Анна Пуріс з Умані має особливість – це проблеми із спинкою, які прогресують і поки не підлягають лікуванню. Не так давно про дівчинку писали різні ЗМІ: вона хотіла познайомитися з відомим мандрівником Дмитром Комаровим і він відгукнувся на відеозвернення. А тепер малеча підкорила гору – це ще одна дитяча мрія, яка здійснилася. Про це пише проект Здійсни Мрію у Фейсбук.

Красуня Красія заввишки 1036 метрів стала випробуванням і перемогою духу нашої Анютки. Після розмови з Дмитром мрійниця зрозуміла, що починати потрібно з маленьких впевнених кроків і поступово робити їх більшими. На шляху до вершини Аня ні разу не скаржилася і не жалкувала про свою затію. Йти було важко, але мрійниця впевнено рухалася до мети. А на вершині був щирий сміх, радісні вигуки, захід сонця і тверда віра – це тільки початок. Аня вже планує підкорення Говерли.

Особлива дівчинка з Умані підкорила гірську вершину

Також дівчинка відкладає кошти на придбання фотокамери, щоб навчитися фото/відео зйомці, аби в майбутньому ділитися зі світом красою місць, людей і самого життя.

Ані 7 років, вона з міста Умані. До 5 років дівчинка була абсолютно здоровою. Але потім в дитини виявили нейрофіброматоз. Довкола хребта дівчинки виявили пухлину. За допомоги небайдужих, родині вдалося зібрати кошти на обстеження в Ізраїлі. Пухлина виявилась доброякісною, але її дуже складно оперувати, адже можна пошкодити хребет, тому зараз лікарі роблять все можливе, щоб зменшити пухлину без хірургічного втручання. Крім того, в Ані викривлений хребет, вона має горбик на спині і щоночі одягає спеціальний корсет.

Особлива дівчинка з Умані підкорила гірську вершину

Попри це, Аня дуже сильна духом дівчинка. Її настрій піднімає улюблена передача зі знаним мандрівником Дмитром Комаровим – “Світ навиворіт”. Малеча не пропускає жодного випуску та з захопленням спостерігає за пригодами Діми. Вона і саме хоче колись створити власну передачу про мандри, і навіть придумала назву – “Навколо Світу”.

Особлива дівчинка з Умані підкорила гірську вершину

Навіть коли Аня була на лікуванні в Ізраїлі, то просила маму записувати її розповіді про свої перші мандри в іншій країні на телефон. Маленьку мрійницю дуже вражає, що на світі існує так багато людей, які живуть по іншому, та безліч цікавих місць, і вона планує відвідати якомога більше з них.

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.