Відповідальність за порушення ПДР для черкащан може зрости

Опубліковано: 14.02.2020
Відповідальність за порушення ПДР для черкащан може зрости
Фото тематичне

12 лютого Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності підтримав ряд законопроєкт, які ініціювали народні депутати. Міністерство внутрішніх справ підтримало правки.

Зокрема, Комітет схвалив внесення змін до Адміністративного та Кримінального кодексів, а також до Законів України «Про дорожній рух» та «Про Національну поліцію». Законопроєкт пропонує ліквідувати можливість уникати відповідальності за найбільш серйозні правила дорожнього руху у зв’язку з малозначністю, збільшити строк накладання адміністративних стягнень та збільшити розмір штрафів за правопорушення з високим ступенем суспільної небезпеки.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що для напрацювання Законопроєкт вивчили досвід іноземних країн та проаналізували статистику причин аварій на дорогах України.

– За минулий рік у дорожньо-транспортних пригодах загинуло 3350 осіб. Вважаємо, що запропонований законопроєкт зменшить смертність на дорогах, – зазначив Антон Геращенко.

Крім того, комітет розглянув законопроєкт 2694, який передбачає використання світо повертальних елементів пішоходами за межами населеного пункту або на дорожніх магістралях.

Законопроєкт направлять на розгляд Верховної Ради.

За інформацією із Департаменту комунікації МВС України 

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.