Як отримати інформацію для заповнення декларації на порталі Пенсійного фонду

Опубліковано: 17.02.2020
Як отримати інформацію для заповнення декларації на порталі Пенсійного фонду

Через особистий кабінет вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України можна отримати інформацію чи офіційну довідку про доходи пенсіонера, а також витяг про нараховану заробітну плату.  

Сервіс доступний для користувачів, які увійшли на вебпортал із кваліфікованим електронним підписом (КЕП).

Перегляд даних реєстру застрахованих осіб реалізовано в пунктах меню особистого кабінету:

  • “Моя заробітна плата” – інформація про заробітну плату по роках в розрізі страхувальників. За кожний рік додатково визначається загальна сума заробітної плати за рік та загальна сума заробітної плати, яка враховується для розрахунку пенсії.
  • “Моя пенсія” – дані про розмір призначеної та виплаченої пенсії.

Для отримання офіційної довідки з QR-кодом необхідно увійти до “Особистого кабінету” та вибрати пункт “Запит на отримання електронних документів” у лівому боковому меню в розділі “Комунікації з ПФУ”. Відкриється електронний бланк замовлення, де потрібно вибрати необхідний вид довідки та заповнити всі обов’язкові поля. Переглянути стан розгляду звернення та завантажити довідку можна в розділі “Мої звернення”.

Електронний документ з QR-кодом від Пенсійного фонду України, згідно з чинним законодавством, є аналогом паперового документа, підписаного відповідальною особою в органах Фонду.

У разі, якщо були нараховані перехідні суми лікарняних чи відпускних, довідку про заробітну плату за 2019 рік необхідно отримати через “Електронний кабінет платника” Державної податкової служби.

Відеоінструкцію з отримання довідки з QR-кодом можна переглянути ТУТ.

Джерело: 18000

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.