Як отримати інформацію для заповнення декларації на порталі Пенсійного фонду

Як отримати інформацію для заповнення декларації на порталі Пенсійного фонду

Через особистий кабінет вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України можна отримати інформацію чи офіційну довідку про доходи пенсіонера, а також витяг про нараховану заробітну плату.  

Сервіс доступний для користувачів, які увійшли на вебпортал із кваліфікованим електронним підписом (КЕП).

Перегляд даних реєстру застрахованих осіб реалізовано в пунктах меню особистого кабінету:

  • “Моя заробітна плата” – інформація про заробітну плату по роках в розрізі страхувальників. За кожний рік додатково визначається загальна сума заробітної плати за рік та загальна сума заробітної плати, яка враховується для розрахунку пенсії.
  • “Моя пенсія” – дані про розмір призначеної та виплаченої пенсії.

Для отримання офіційної довідки з QR-кодом необхідно увійти до “Особистого кабінету” та вибрати пункт “Запит на отримання електронних документів” у лівому боковому меню в розділі “Комунікації з ПФУ”. Відкриється електронний бланк замовлення, де потрібно вибрати необхідний вид довідки та заповнити всі обов’язкові поля. Переглянути стан розгляду звернення та завантажити довідку можна в розділі “Мої звернення”.

Електронний документ з QR-кодом від Пенсійного фонду України, згідно з чинним законодавством, є аналогом паперового документа, підписаного відповідальною особою в органах Фонду.

У разі, якщо були нараховані перехідні суми лікарняних чи відпускних, довідку про заробітну плату за 2019 рік необхідно отримати через “Електронний кабінет платника” Державної податкової служби.

Відеоінструкцію з отримання довідки з QR-кодом можна переглянути ТУТ.

Джерело: 18000

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.