Уманська дитяча лікарня поповнилась кардіологічним обладнанням

Опубліковано: 17.02.2020

Всеукраїнський благодійний фонд “Серце до серця” у 2019 році проводив акцію для збору коштів на закупівлю кардіологічного обладнання в дитячу лікарню міста Умань.

Його загальна вартість становила 59 тис грн. У рамках акції волонтери фонду зібрали 35 тис грн серед уманчан та інших небайдужих.

Оскільки зібраної під час акції суми не вистачало, рештою коштів, необхідних для придбання медичного обладнання, допоміг народний депутат України Антон Яценко.

Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Таким чином, у результаті спільної роботи їм вдалось забезпечити дитячу лікарню міста Умань такими апаратами:

– електрокардіографом «БІОМЕД» ВЕ300;

– монітором пацієнта «БІОМЕД» ВМ800А.

Народний депутат зазначив, що ці апарати уже передані на дитячу лікарню. З їх допомогою лікарі матимуть змогу лікувати дітей з вадами та хворобами серця.

Антон Яценко подякував благодійному фонду “Серце до серця” за співпрацю, а також всім, хто долучився до благодійної акції задля допомоги дитячій лікарні.

«Вважаю, що це хороша ініціатива. Буду й надалі підтримувати подібні заходи та дбати про здоров’я дітей», – підсумував народний обранець.

А також закликав усіх небайдужих долучатись до благодійності.

Нагадаємо, раніше за підтримки Антона Яценка Уманську дитячу міську лікарню забезпечили сучасним приладом для діагностики неврологічних захворювань.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.