В Уманській дитячій міській лікарні закрили відділення на 2-му поверсі та скоротили штат медичних працівників

Опубліковано: 17.02.2020

У зв’язку з цим, діти, які хворіють на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), не можуть пройти лікування. Адже їм просто відмовляють у госпіталізації.

Окрім цього, в лікарні не надається медична допомога лікаря-інфекціоніста. Працює лише один лікар та одна медсестра, які можуть обстежувати пацієнтів із застудою.

В Уманській дитячій міській лікарні закрили відділення на 2-му поверсі та скоротили штат медичних працівників

На сьогодні у дитячій лікарні наданння медичних послуг пацієнтам, хворим на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в одну зміну забезпечують лише один лікар та одна медсестра.

Відреагував на цю ситуацію народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

 «Вважаю, що скорочення лікарів та медсестер, особливо у період загострення інфекційних захворювань, є проявом жорстокості та цинізму мера Умані Олександра Цебрія», – зауважив Антон Яценко.

Парламентар вважає, що після численних махінацій з тубдиспансером та іншими об’єктами, пан Цебрій, скоротивши відділення лікарні, вирішив ще й зекономити на здоров`ї дітей.

При цьому, він знайшов можливість виплатити премії собі, своєму першому заступнику Сергію Клочку, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Жанні Лозінській, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Юлії Малішевській, секретарю міської ради Людмилі Кирилюк та секретарю виконавчого комітету міської ради Любові Плотніковій.

Народний депутат звернувся до Кабінету Міністрів України щодо перевірки правомірності скорочення медичного персоналу Уманської дитячої міської лікарні та допомоги у вирішенні питання забезпечення якісних надання медичних послуг в цій лікарні.

«Вимагаю від Уманської міської ради терміново вжити всіх заходів для того, щоб у дитячій міській лікарні дітям надавалась необхідна медична допомога у комфортних умовах!» – наголосив Антон Яценко.

Нагадаємо, раніше за підтримки Антона Яценка Уманську дитячу лікарню було забезпечено меблями, медичними приладами та витратними матеріалами.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.