Уманська мерія створила петицію, щоб прибрати пам’ятник Великому Кобзарю

Опубліковано: 18.02.2020

17 лютого на сайті Єдиної системи місцевих петицій у розділі «Умань» з’явилась так звана петиція, у якій пропонується прибрати пам’ятник великому Кобзарю Тарасу Шевченку і замість нього, дослівно, «поставити пам’ятник Антону Володимировичу Яценку».

Автором петиції вказаний нібито Алексєєв Сергій Юрійович.

Насправді організували цю брудну провокацію мер Умані Олександр Цебрій разом зі своїм першим заступником Сергієм Клочком та деякими їхніми безпосередніми підлеглими.

Про це повідомляє пресслужба народного депутата України Антона Яценка на сторінці Facebook.

Ці особи розікрали майже все комунальне майно Умані. У зв’язку з цим було відкрито ряд кримінальних проваджень. Тому зараз вони настільки втратили голову, що займаються тільки політичним брудом з метою дискредитації народного депутата України Антона Яценка.

А цього разу Цебрій із Клочком уже перейшли всі межі та посягнули на святе – пам’ятник Тарасу Шевченку.

Вважаємо, що це знущання над Кобзарем та зневага до його видатної постаті. Адже він зробив вагомий внесок у розвиток української мови, літератури, культури, мистецтва. Його творчість знають у всьому світі.

Тому руйнування пам’ятника Тарасу Шевченку може призвести до скандалу міжнародного рівня.

До того ж, подібні дії прямо порушують норми християнської моралі та суперечать загальнолюдським цінностям, оскільки живим людям не прийнято встановлювати пам’ятники.

З приводу так званої петиції народний депутат Антон Яценко звернувся до правоохоронних органів.

Пресслужба народного депутата вимагає від Уманської мерії зняти петицію з сайту та не ганьбити постать Шевченка на всеукраїнському та світовому рівнях.

Нагадаємо, мер Умані Олександр Цебрій разом з першим замом Сергієм Клочком вкрали насосну станцію “Софіївка” за 28 млн грн.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.