В Умані відбудеться суд над любителями п’яних перегонів нічними вулицями (Відео)

Про це розповів місцевий представник Національного Корпусу Євген Густінович:

В Умані відбудеться суд над любителями п’яних перегонів нічними вулицями (Відео)
  • Денис з міста Умань любить пограти в «перегони». Але не у віртуальні, а реальні, порушуючи ПДД та тікаючи від поліцейських. Також він має друга «десантника», який на ходу вистрибує з автомобіля та приземляється майже під колеса поліцейського авто.

Програвши перегони, Денис повірив у себе та під час затримання вирішив продемонструвати свої навички бойових мистецтв, зчинивши бійку, під час якої зламав руку поліцейському.
Опинившись у кайданках, цей персонаж починає вести перемовини, погрожуючи поліцейським та пропонує забути все, що відбулось до того. У подальшому своєю зухвалою та неадекватною поведінкою він показує впевненість, що у нього вийде уникнути покарання. Також Денис став зіркою «Надзвичайних Новин», у сюжеті яких чітко показана поведінка та його наміри.

Дякувати долі, що під колесами горе-водія ніхто не опинився, та він не завдав значних збитків громаді нашого міста. Адже події могли розгорнутись значно трагічніше і забрати не одне життя.
У вівторок о 15:30 відбудеться судове засідання з цієї справи. Пропоную небайдужим уманчанам завітати та висловити свою позицію щодо цієї ситуації, – зазначає автор.

Попередження: у цьому відео присутня ненормативна лексика:

Джерело: Уманський МП

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.