Уманчанина судитимуть через несплату аліментів

Опубліковано: 19.02.2020

Уманською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом злісного ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів), відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 164 КК України.

Уманчанина судитимуть через несплату аліментів

Установлено, що 38-річний уманчанин, маючи на утриманні малолітню дочку, з 2018 року добровільно аліменти не виплачує, на виклик державного виконавця не з’являється, на попередження про кримінальну відповідальність за злісне ухилення від сплати аліментів не реагує, допомогу на утримання доньки не надавав, будучи тимчасово не працевлаштованим в цент зайнятості населення не звертався, в зв’язку з чим утворилась заборгованість в розмірі майже 38 тисяч гривень.

Наразі слідчим відділом Уманського ВП ГУНП в Черкаській області досудове розслідування у даному кримінальному провадженні завершено.

Уманською місцевою прокуратурою відносно неплатника аліментів затверджено та скеровано до Уманського міськрайонного суду Черкаської області обвинувальний акт за вчинення кримінального правопорушення, що передбачене ч.1 ст. 164 КК України.

За скоєне чоловіку загрожує покарання у вигляді громадських робіт на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або арешту на строк до трьох місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

За інформацією пресслужби Уманської місцевої прокуратури

Фото тематичне

Джерело: Уманський МП

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.