Пенсіонерів із Черкащини навчають опановувати смартфони та соціальні мережі (відео)

Опубліковано: 21.02.2020
Пенсіонерів із Черкащини навчають опановувати смартфони та соціальні мережі (відео)
Фото тематичне

У Золотоноші пенсіонерів навчають сплачувати за комунальні послуги онлайн, користуватися соцмережами та мобільними. Курси “Користь смартфона” стартували на початку лютого. Нині їх відвідують 25 учнів поважного віку.

Про це йдеться у матеріалі “Суспільне.ЮА”.

За словами вчительки інформатики Валентини Заіки, яка викладає курси – тема сьогоднішнього заняття “Спілкування за допомогою смартфону”.

– Звичайним школярам не так страшно, як тим, хто доросліше. Тих треба зупиняти, а цих треба трохи підштовхувати, – говорить вчителька.

Додавати і видаляти контакти з телефонної книги вчиться сімдесяти п’яти річний Микола Слоквенко. Чоловік у колишньому – зв’язківець, каже, що просто треба сісти і розібратися, а так складного мабуть потім не буде.

Аби краще запам’ятовували, говорить викладачка, після лекційної частини учні практикуються. Наступне завдання – написати повідомлення – смс.

Людмила Мельниченко вперше набирає повідомлення. Каже, телефон їй подарували діти. Про те, що повернеться за парту, аби опанувати гаджет – раніше й подумати не могла.

– Дуже позитивні емоції, всі навчаються, я тут не одна така. Знати щось нове – завжди корисно. Тим паче, люди кажуть, що невдовзі вся країна буде у смартфоні. У цілому все відразу запам’ятовується, але це стара звичка, записав – так ніби надійніше, – говорить пенсіонерка

Про набір на курси у соцмережах прочитала Наталія Лада. Жінка користується смартфоном п’ять років, додає, що опанувала не всі його функції.

Заступниця міського голови Мар’яна Ніщенко горовить, якщо попит на такі курси буде – у місті готові організувати наступний набір.

– Ми подивимося, що нам вдасться зробити з ними – цей банкінг і комунальні послуги, діджиталізація. Дуже великий попит на комп’ютерні курси, на першому занятті просили ще курси англійської мови, – зазначає Мар’яна Ніщенко.

Домашнє завдання для учнів поважного віку – створити групу у Viber, щоб домовитися там про наступне заняття.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.