73-річна черкащанка має колекцію вишитих сорочок і суконь (ВІДЕО)

Опубліковано: 23.02.2020
73-річна черкащанка має колекцію вишитих сорочок і суконь (ВІДЕО)

Колекцію вишитих власноруч сорочок, суконь, рушників та картин має 73-річна черкащанка Катерина Безугла. Вона розповідає, що навчилася цієї справи у бабусі. Орнамент для полотен створює сама, схемами не використовує. Про любов жінки до української народної творчості йдеться у сюжеті «Суспільне Черкаси».

Cукня — одна із перших вишитих робіт Катерини Безуглої. Її жінка оздобила орнаментом у дев’ять років. Жінка розповідає, що спочатку вишивала одяг для виступів у хорі.

– Роботи були різні. Для того, щоб відпочити і розумово, і фізично знаходжу десять — двадцять хвилин щодня для вишивання, — зауважила майстриня Катерина Безугла.

У своїх композиціях жінка найчастіше використовує яскраві кольори, тканину прикрашає квітами та українським орнаментом. Майстриня зауважила, що добирає тематику орнаментів відповідно до свят, на яких виступає. Зі свого боку на створення суконь жінка витрачає від одного тижня до місяця. Свої вишиті роботи жінка не збирається продавати, адже хоче залишити їх на пам’ять родині.

Детальніше дивіться у сюжеті:

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.