Черкащан закликають боротися з Telegram-магазинами, що продають наркотики

Опубліковано: 23.02.2020
Черкащан закликають боротися з Telegram-магазинами, що продають наркотики
Фото тематичне

Начальник УЖКХ Золотоніської міської ради Олександр Флоренко на своїй сторінці у Фейсбук закликав містян інформувати служби з благоустрою про рекламу різноманітних месенжерів, де займаються збутом наркотичних засобів.

-У місті Золотоноша знову з великою активністю почали розповсюджувати посилання на групи в месенжерах, що займаються продажем наркотиків. Роблять це на стінах будівель, парканах, скверах та парках. Особливо багато таких посилань в місцях великого скупчення людей та біля освітніх закладів. Служби з благоустрою одразу ліквідовують ці написи, як тільки стає про них відомо, – говорить Олександр Флоренко.

Начальник УЖКХ повідомляє, що у разі фіксації подібного, громадяни можуть одразу інформувати службу у всі можливі способи зв’язку: Фейсбук Олександра Флоренка (цілодобово), телефони УЖКГ (2-30-57, 2-30-93, 2-39-48, в робочий час), або номер гарячої лінії міського голови (2-39-45, цілодобово).

– Також хочу вказати, що для блокування подібних ресурсів існують спеціальні чат-боти. Варто лише поскаржитися через нього на “наркотичну” групу і її буде заблоковано. Чим більше скарг, тим більша вірогідність блокування. Ось один з таких ботів для месенжера Телеграм https://t.me/stopdrugsbot, – зазначає начальник УЖКХ.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.