Антон Яценко вимагає від мера Умані завершити будівництво парку «Хащі»

Опубліковано: 24.02.2020

Влітку 2019 року в Умані розпочались роботи з реконструкції одного з найбільш занедбаних парків міста, який в народі називали «Хащі».

Народний депутат України Антон Яценко прозвітував про роботу щодо проєкту реконструкції парку на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Звернення до уманчан щодо реконструкції парку "Хащі"

Шановні уманчани! Звітую щодо проєкту реконструкції парку з робочою назвою «Хащі».Я дуже радий, що минулого року мені вдалось добитись державного фінансування на будівництво парку.Кошти у сумі близько 14 млн грн були виділені саме з державного бюджету, а не з міського!Наразі більшість робіт завершено. Але звертаюсь до мерії міста! Вимагаю припинити зайві балачки та не займатись виписуванням премій собі і своїм працівникам. Краще завершіть будівництво парку!Я хотів би, щоб політичні амбіції поки що мера міста Олександра Цебрія все ж таки не заважали уманчанам. Наполягаю, щоб роботи по реконструкції парку були завершені цього року!Незважаючи на напружені стосунки з мерією у зв'язку з масовим пограбуванням міста через вилучення комунальних об’єктів, крадіжку бюджетних коштів, я все одно готовий допомогти добитись фінансування, щоб завершити реконструкцію парку «Хащі».Уже багато зроблено. Залишились фінальні роботи і буде гарний парк для всієї Умані та гостей міста.РЕПОСТ!!!!..#АнтонЯценко #Україна #Умань #оновленняпарку #паркХащі #реконструкціяпарку

Posted by Яценко Антон on Monday, 24 February 2020

Минулого року йому вдалось добитись державного фінансування на будівництво парку. Кошти у сумі близько 14 млн грн були виділені саме з державного бюджету, а не з міського.

Наразі більшість робіт завершено, але народний обранець звернувся до мерії міста.

«Вимагаю припинити зайві балачки та не займатись виписуванням премій собі і своїм працівникам. Краще завершіть будівництво парку!» – прокоментував парламентар.

Він також зазначив, що хотів би, щоб політичні амбіції поки що мера міста Олександра Цебрія все ж таки не заважали уманчанам.

І наполягає на тому, щоб роботи по реконструкції парку були завершені цього року.

Незважаючи на напружені стосунки з мерією у зв’язку з масовим пограбуванням міста через вилучення комунальних об’єктів, крадіжку бюджетних коштів, Антон Яценко готовий допомогти добитись фінансування, щоб завершити реконструкцію парку «Хащі».

«Уже багато зроблено. Залишились фінальні роботи і буде гарний парк для всієї Умані та гостей міста», – підсумував народний обранець.

Нагадаємо, раніше за підтримки Антона Яценка було реконструйовано набережну біля Осташівського ставу, а також побудовано комплекс фонтанів «Перлина кохання».

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.