Черкащан закликають не накопичувати борги за комунальні послуги

Опубліковано: 25.02.2020
Komunalni-platezhi-Subsydiyi

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно», як Виконавець комунальних послуг, повідомляє, що станом на перше лютого 2020 року споживачі теплової енергії за отримані послуги заборгували підприємству більше 217 млн грн. Найбільша сума боргу у населення – понад 197 млн грн.

Також наголошують, що своєчасна та повна оплата абонентами за спожиті послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води є основним джерелом грошових надходжень підприємства. На сьогодні забезпечення надійного функціонування підприємства можливе за умови стабільної сплати коштів споживачами послуг та ліквідації наявної довгострокової заборгованості.

Несплата за отримані послуги є порушенням вимог Правил надання послуг із централізованого опалення та постачання гарячої води і водовідведення, умов Типового договору про надання послуг із централізованого опалення та постачання гарячої води, затверджених постановою КМУ від 21.07.2005р №630 та Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертається до споживачів із проханням своєчасно сплатити за отримані послуги та погасити існуючу заборгованість.

У разі, якщо споживачі-боржники продовжують ігнорувати намагання вирішити питання сплати боргу в добровільному порядку, а їхня заборгованість продовжує зростати у зв’язку з поточними нарахуваннями та системними несплатами, юридична служба підприємства змушена буде здійснити примусове стягнення заборгованості у судовому порядку.

Якщо Виконавцем послуг буде подано позовну заяву до суду про примусове стягнення основного боргу, то боржник окрім суми заборгованості сплатить інфляційну складову боргу, 3% річних, пеню та судовий збір.

Крім того, у разі невирішення питання оплати існуючої заборгованості, подальше вирішення ситуації щодо стягнення боргу буде реалізовано шляхом накладення арешту на рахунки, рухоме те нерухоме майно боржника та внесення його до Єдиного реєстру боржників України.

Із питань щодо погашення заборгованості просимо звертатись до Центру обслуговування споживачів Черкаської ТЕЦ за адресою: проспект. Хіміків, 76. Телефони для довідок: (0472) 31-96-90; (067) 57-47-496; (067) 57-74-839; (050) 46-42-160; (095) 27-64-160; (093) 17-03-473.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» вкотре нагадує: будьте свідомими й відповідальними споживачами, розраховуйтеся за отримані послуги вчасно та у повному обсязі!

Про це інформує пресслужба Черкаської ТЕЦ

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.