Центральну районну лікарню у місті Монастирище забезпечено сучасним апаратом ультразвукової діагностики

Опубліковано: 27.02.2020

Центральну районну лікарню у місті Монастирище забезпечено сучасним апаратом ультразвукової діагностики преміум-класу SIEMENS ACUSON NX2.

Допоміг вирішити це питання народний депутат України Антон Яценко, який системно допомагає у вирішенні питань медицини.

На Монастирищенську центральну районну лікарню передано сучасний апарат ультразвукової діагностики

Звітую про свою роботу у вирішенні питань медицини.Центральну районну лікарню у місті Монастирище забезпечено сучасним апаратом ультразвукової діагностики преміум-класу SIEMENS ACUSON NX2.За допомогою цього апарата пацієнти лікарні зможуть зробити ультразвукове обстеження:➡органів малого тазу;➡черевної порожнини;➡органів сечовивідної системи;➡щитовидної залози;➡молочних залоз.Сучасний прилад має великий вибір програм, які дозволяють швидше та ефективніше виконувати діагностичні дослідження.Апарат функціонує у кабінеті для ультразвукової діагностики на 1-му поверсі поліклінічного відділення лікарні.Для того, щоб пройти обстеження пацієнт повинен звернутись до свого сімейного лікаря та отримати направлення на проходження ультразвукової діагностики.Телефон для довідок: + 38 (068) 787-35-89.Графік роботи кабінету: з понеділка по п'ятницю, з 08:00 до 13:00.Адреса: вул. Соборна, 1 Монастирищенська центральна районна лікарня, поліклініка, 1 поверх кабінет ультразвукової діагностики.Радий, що вдалось забезпечити Монастирищенську лікарню сучасним апаратом ультразвукової діагностики.Буду й надалі турбуватись про здоров'я людей..#АнтонЯценко #Україна #Монастирище #МонастирищенськаЦРЛ #лікарня #допомогалікарні #УЗДапарат #ультразвуковадіагностика

Posted by Яценко Антон on Thursday, 27 February 2020

За допомогою цього апарата пацієнти лікарні зможуть зробити ультразвукове обстеження:

➡органів малого тазу;

➡черевної порожнини;

➡органів сечовивідної системи;

➡щитовидної залози;

➡молочних залоз.

Сучасний прилад має великий вибір програм, які дозволяють швидше та ефективніше виконувати діагностичні дослідження.

Апарат функціонує у кабінеті для ультразвукової діагностики на 1-му поверсі поліклінічного відділення лікарні.

Для того, щоб пройти обстеження пацієнт повинен звернутись до свого сімейного лікаря та отримати направлення на проходження ультразвукової діагностики.

Телефон для довідок: + 38 (068) 787-35-89.

Графік роботи кабінету: з понеділка по п’ятницю, з 08:00 до 13:00.

Адреса: вул. Соборна, 1 Монастирищенська центральна районна лікарня, поліклініка, 1 поверх кабінет ультразвукової діагностики.

«Радий, що вдалось забезпечити Монастирищенську лікарню сучасним апаратом ультразвукової діагностики», – прокоментував парламентар.

Антон Яценко пообіцяв і надалі турбуватись про здоров’я людей.

Нагадаємо, раніше за підтримки народного депутата центральна районна лікарня у місті Монастирище була забезпечена сучасними меблями та іншим необхідним інвентарем.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.