На Уманщині поліцейські провели профілактичний урок для школярів

Опубліковано: 27.02.2020

Цього тижня учні Паланської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманського району отримали багато нових знань з питань правової культури та правового захисту.

На Уманщині поліцейські провели профілактичний урок для школярів

Повідомили у нацполіції Черкащини.

Поліцейські офіцери громади провели профілактичний урок для школярів Паланської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, спрямований на забезпечення захисту прав дитини. Захід відбувався в формі діалогу.

Дітям молодших класів правоохоронці в ігровій формі, роз’яснили, які права та обов’язки вони мають у навчальному процесі та побуті, що таке  булінг та  як протидіяти фізичному та психологічному насильству з боку однолітків.

Учням середніх та старших класів поліцейські розповіли про існуючі види відповідальності: кримінальну та адміністративну; пояснили з якого віку настає кожна з них та навели кілька прикладів, коли за вчинки неповнолітніх відповідали їхні батьки. Школярам також було цікаво дізнатись, що окрім обов’язків, в них є і права, які треба вміти відстоювати.

Також правоохоронці нагадали школярам про дотримання Правил дорожнього руху, правила перебування в шкільному середовищі  та розповіли про основні помилки, які можуть призвести до травмування на дорогах.

Наприкінці зустрічі школярі з радістю й захопленням оглянули службовий автомобіль та мали змогу відчути себе справжніми поліцейськими.

Фото: Національна поліція

Джерело: Уманський МП

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.