Перукарня для тещі: перший заступник мера Умані Сергій Клочко вкрав приміщення у ТОВ «Уманчанка»

Опубліковано: 02.03.2020

Уманська влада продовжує грабувати уманчан.

Про це у своєму відеоблозі повідомив народний депутат України Антон Яценко.

Відеоблог щодо "віджиму" перукарні у місті Умань Сергієм Клочком

Дорогі жителі міста Умань!Продовжуємо наш відеоблог з приводу проблем, які є сьогодні в місті Умань.Сьогодні поговоримо про товариство з обмеженою відповідальністю «Уманчанка», якому підпорядковане двоповерхове приміщення площею 623,4 м² за адресою: вулиця Європейська, 12.У цій будівлі знаходиться перукарня, надаються послуги манікюру, ремонту взуття, годинників тощо. А також саме цьому товариству належить торгове приміщення, яке знаходиться за адресою: вулиця Небесної Сотні, 28 загальною площею 52,3 м².Перший заступник мера Умані Клочко Сергій Леонтійович в особі своєї тещі Поліщук Анастасії Михайлівни віджав ці приміщення у трудового колективу ТОВ «Уманчанка». Нагадаю, до цього цей «деятель» разом із міським головою Умані Олександром Цебрієм віджали примішення туберкульозного диспансеру, дві насосні станції – «Перовської» на вулиці Володимира Мономаха, 4а, під якою майже 5 соток землі, а також насосну станцію на вулиці Потоцького, 22а, яка знаходиться неподалік нещодавно відкритого парку «Нова Софіївка». Тобто, триває постійне пограбування міста Умань.Як мені стало відомо, Олександр Цебрій і Сергій Клочко готуються до еміграції, тому всі свої активи вони зараз активно перепродують. І фактично, вже не соромлячись, грабують місто Умань і уманчан, так як було, наприклад, з платіжками за воду.За моїм зверненням Уманським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області було відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 191 Кримінального кодексу України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.1 ст. 358 Кримінального кодексу України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).Тепер у мене риторичне питання: СКІЛЬКИ ЩЕ МИ БУДЕМО ТЕРПІТИ ЦЮ БАНДУ?Прошу уманчан зайняти активну позицію, робити репости. Цю інформацію потрібно доносити до всіх. Адже незабаром відбудуться місцеві вибори і ми маємо визначитись, чого ми хочемо: жити у нормальному європейському місті, у якому нормальна міська влада, яка турбується про людей, чи ми хочемо владу бандитів, які грабують місто і містян?!Дякую всім за увагу!РЕПОСТ!!!..#АнтонЯценко #Україна #Умань #центральнаперукарня #перукарняУмань #насоснастанція #НоваСофіївка #насоснастанціяПеровської

Posted by Яценко Антон on Monday, 2 March 2020

Він розповів про товариство з обмеженою відповідальністю «Уманчанка», якому підпорядковане двоповерхове приміщення площею 623,4 м² за адресою: вулиця Європейська, 12.

У цій будівлі знаходиться перукарня, надаються послуги манікюру, ремонту взуття, годинників тощо. А також саме цьому товариству належить торгове приміщення, яке знаходиться за адресою: вулиця Небесної Сотні, 28 загальною площею 52,3 м².

Народний депутат зазначив, що перший заступник мера Умані Клочко Сергій Леонтійович в особі своєї тещі Поліщук Анастасії Михайлівни віджав ці приміщення у трудового колективу ТОВ «Уманчанка».

Тобто, триває постійне пограбування міста Умань.

Антон Яценко зазначив, що Олександр Цебрій і Сергій Клочко готуються до еміграції, тому всі свої активи вони зараз активно перепродують. І фактично, вже не соромлячись, грабують місто Умань і уманчан, так як було, наприклад, з платіжками за воду.

Парламентар повідомив, що за його зверненням Уманським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області було відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 191 Кримінального кодексу України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.1 ст. 358 Кримінального кодексу України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).

«Тепер у мене риторичне питання: СКІЛЬКИ ЩЕ МИ БУДЕМО ТЕРПІТИ ЦЮ БАНДУ?» – прокоментував народний обранець.

Він також попросив уманчан зайняти активну позицію, робити репости, об донести цю інформацію до всіх.

«Незабаром відбудуться місцеві вибори і ми маємо визначитись, чого ми хочемо: жити у нормальному європейському місті, у якому нормальна міська влада, яка турбується про людей, чи ми хочемо владу бандитів, які грабують місто і містян?!» – зазначив Антон Яценко.

Нагадаємо, раніше Сергій Клочко разом із міським головою Умані Олександром Цебрієм вкрали примішення туберкульозного диспансеру, дві насосні станції – «Перовської» на вулиці Володимира Мономаха, 4а, під якою майже 5 соток землі, а також насосну станцію на вулиці Потоцького, 22а, яка знаходиться неподалік нещодавно відкритого парку «Нова Софіївка».

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.