Учителька інформатики з Черкащини отримлаа догану за пряму трансляцію з її уроку

Опубліковано: 02.03.2020
telefon

Учителька інформатики Золотоніської школи №2 Надія Граб отримала попередження від директорки школи «через неналежне виконання професійних обов’язків». Сталося це після того, як під час її уроку школярка проводила прямий етер в Інстаграмі, інформує «Всеосвіта».

Згідно з наказом директорки школи №2 міста Золотоноша Черкаської області, відтепер учням заборонено використовувати мобільні телефони під час занять. Контролювати виконання розпорядження повинні вчителі. Класні керівники вже закупили спеціальні ящики для зберігання відібраних у дітей смартфонів.

Вчителька Надія Граб вважає, що попередження, яке винесла їй директорка є несправедливим, а наступний наказ про заборону смартфонів — абсурдний.

«Ми, окрім усних зауважень, ніяк не можемо вплинути на школярів. Ми не можемо їх забирати силоміць», — констатує вчителька.

Своє обурення стосовно цієї ситуації висловив ексдиректор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

«Читаєш цей, з дозволу сказати «наказ», і не перестаєш дивуватися живучості совка в наших школах. «Вилучення» телефонів — то взагалі апогей директорського самодурства, — впевнений Ігор Леонідович. —  Директор школи не має права доручати щось у когось вилучати».

А визнання директором того, що він примушував класних керівників організовувати закупівлю ящиків для телефонів — як то кажуть, «тягне на статтю».

Начальниця Відділу освіти Золотоніської міської ради Ольга Строкань вже мала розмову з директоркою та вчителькою інформатики школи №2.

– Мені прикро від цієї ситуації, але ми ще будемо її розглядати, можливо, консультуватися з юристами. Мені б не хотілося, щоб в цій історії хтось постраждав: ні вчителька, ні директорка. Сподіваюся, ми їх помиримо і досягнемо загальної згоди. Можу сказати, що ніяких офіційних покарань вчителька не отримувала і не отримає, — запевнила чиновниця-освітянка.

Питання використання мобільних телефонів учнями під час уроків мусить бути вирішене на законодавчому рівні в Україні, адже воно періодично виникає і не лише в Золотоноші, — переконана Ольга Строкань.

Джеело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.