Будинки дитячої та юнацької творчості в містах Христинівка та Монастирище отримали комп’ютери

Опубліковано: 03.03.2020

На початку листопада 2019 року будинки дитячої та юнацької творчості у містах Христинівка та Монастирище забезпечили комп’ютерами.

Такі оновлення відбулись за підтримки народного депутата України Антона Яценка.

Будинки дитячої та юнацької творчості в містах Христинівка та Монастирище отримали комп’ютери

Звітую. На початку листопада 2019 року будинки дитячої та юнацької творчості у містах Христинівка та Монастирище було забезпечено комп’ютерами.Зокрема, у Христинівському будинку творчості комп`ютери встановили у кабінеті «LEGO», відкриття якого я ініціював у 2018 році.Для навчання у кабінеті «LEGO» використовуються не тільки конструктори, а й робототехнічні системи. На занятті кожен учень самостійно створює та програмує робота. Тому комп`ютери допоможуть забезпечити повноцінний навчальний процес.А в Монастирищенському будинку дитячої та юнацької творчості комп’ютери облаштували в методичному кабінеті.Завдяки цьому вчителі можуть готувати необхідні навчальні матеріали для занять з учнями.Буду і надалі турбуватись про розвиток творчих здібностей у дітей..#АнтонЯценко #Україна #Умань #Христинівка #будинокдитячоїтворчості #творчіздібності #розвитоктворчості #діти #допомогадітям #кабінетLEGO

Posted by Яценко Антон on Monday, 2 March 2020

Зокрема, у Христинівському будинку творчості два комп`ютери встановили у кабінеті «LEGO», відкриття якого теж ініціював Антон Яценко.

Для навчання у кабінеті «LEGO» використовуються не тільки конструктори, а й робототехнічні системи. На занятті кожен учень самостійно створює та програмує робота. Тому комп`ютери допоможуть забезпечити повноцінний навчальний процес.

А в Монастирищенському будинку дитячої та юнацької творчості комп’ютери облаштували в методичному кабінеті.

Завдяки цьому вчителі можуть готувати необхідні навчальні матеріали для занять з дітьми.

Антон Яценко зазначив, що й надалі буде турбуватись про розвиток творчих здібностей у дітей.

Нагадаємо, нещодавно за підтримки Антона Яценка музичні школи у містах Умань та Христинівка було забезпечено музичними інструментами.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.