Письменниця з Черкас озвучила мультфільм про Лесю Українку (Відео)

Опубліковано: 03.03.2020
Письменниця з Черкас озвучила мультфільм про Лесю Українку (Відео)

Відома письменниця Ірена Карпа написала сценарій та озвучила серію “Книги-мандрівки”, присвячену Лесі Українці. 

У мультфільмі Мавка голосом Ірени Карпи розповідає історію не стражденної й нещасної Лесі Українки, а новаторки й бунтарки, яка жила насиченим та цікавим життям. Повідомляє 18000

Дивитися серію про Лесю Українку: 

Письменниця з Черкас озвучила мультфільм про Лесю Українку (Відео)

За словами Ірени, робота над серією про Лесю Українку, стала для неї хорошим способом побороти стереотипи.

– Сам персонаж Лесі настільки вбився в голову радянською школою, як щось середнє між дядьком і тіткою. Такий собі бетонний пам’ятник, що тільки й робить, як докоряє тобі, емоційній дитині: а я от щоб не плакать, я сміялась! Робота над цим епізодом була для мене і роботою над собою. Боротися зі стереотипами, дивитися в суть персоналії чи явища, а не бездумно ковтати нав’язану дубовою системою форму – це завжди нелегко. І тим цінніший кінцевий результат, – зазначила про роботу над серією Ірена Карпа. – Це дуже потрібний проект, легка форма навчання й розвитку ерудиції. Сучасним дітям та дорослим потрібно щось саме таке: з гумором, живе, без нудної дидактики. Є чимало персонажів, яких і я для себе відкрила через проект “Книга-мандрівка.Україна”.

Додамо, “Книга-мандрівка. Україна”- це перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях. Його героями й героїнями є відомі українці й українки, пам’ятки та події.

Джерело: Вісті Черкащини

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.